Дружина екс-мера отримає півмільйона на підтримку двох сайтів Кривого Рогу
11.04.2013   //   33 Переглядів

Криворізький міськвиконком Дніпропетровської області 1 квітня  уклав низку угод з ТОВ «Нова-Ком» на інформаційні послуги загальною вартістю 492 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 352 тис грн. піде на розвиток, супровід, технічну підтримку та просування сайту «Криворізький ресурсний центр». Під просуванням мається на увазі модифікація програмного коду для пошукових систем, створення алгоритмів для наповнення ключовими словами ресурсів споріднених за змістом та значенням у різних словосполученнях, наповнення службовою інформацією, яка інтегрована у функціонал сайту.

Решта 140 тис грн. піде на Інтерактивну мультимедійну електронну енциклопедію інфраструктури міста, для неї замовлений той самий перелік послуг, окрім просування.

Тендери на усі послуги провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», оскільки саме фірма «Нова-Ком» розробляла обидва ресурси – сайт у 2009 р., а енциклопедію – у 2011 р. Підряд на розробку фірма отримала за результатами конкурсів і тепер має авторське право на обидва програмні комплекси.

Послуги по обох сервісах оплачуватимуть з місцевого бюджету.

Засновником ТОВ «Нова-Ком» є ТОВ «Нара», яке займається торгівлею автомобілями, деталями до них, послугами з техобслуговування та ремонту, тощо. До складу засновників «Нари» входить Надія Любоненко – дружина Юрія Любоненко, який на момент створення сайту  був мером Кривого Рогу, а нині є народним депутатом від Партії регіонів.

Минулого року послуги з супроводу та розвитку сайту та енциклопедії обійшлися в 273 тис грн. Згідно з даними «ВДЗ», жодного іншого тендеру, окрім як на ці два ресурси міськради, фірма не вигравала.