Держава знову профінансувала 4 мільйонами телешоу Поплавського на держканалі
11.04.2013   //   75 Переглядів

Міністерство культури України 1 квітня уклало угоду з міжнародним благодійним фондом «Обдаровані діти України» на проведення дитячого конкурсу «Крок до зірок». Вартість угоди склала 3,75 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Гроші з державного бюджету виділено на проведення вокально-хореографічного дитячого конкурсу, який транслюється на «Першому національному» телеканалі.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки авторські права на телепроект належать благодійному фонду з 2006 року.

Директором та засновником БФ «Обдаровані діти України» є ректор Київського національного університету культури й мистецтв Михайло Поплавський.

Державний бюджет раніше також фінансував фестиваль Поплавського. В 2012 році на нього було виділено 5 млн грн., які було розподілено між виконавцями окремих робіт.

До цього протягом двох років даних про державне фінансування не було, оскільки в  2009 році, за даними міністра культури Василя Вовкуна, окремий рядок в держбюджеті по фінансуванню «Кроку до зірок» було знято.