ЄДАПС запатентував акцизні марки на алкоголь і тютюн
05.04.2013   //  
Один з чотирьох патентів "єдапсівської" фірми.

Один з чотирьох патентів “єдапсівської” фірми.

ТОВ «ЮС-дизайн» зареєструвало чотири патенти на промислові зразки марок акцизного податку на алкогольні та тютюнові вироби вітчизняного та імпортного виробництва. Про це свідчать дані, опубліковані в Реєстрі ДП «Українського інституту промислової власності».

До кінця 2012 року засновниками «ЮС-Дизайну» були аудитор Олена Зуллас та Юрій Сидоренко, голова консультативної ради консорціуму ЄДАПС (схема власності). В грудні частку Сидоренка було переоформлено на ТОВ «ЄДАПС», засновником якого є офшор «Cib investment fund ltd» (Сент-Кітс і Невіс).

У 2012 і 2011 роках акцизні марки випускало ДП «Поліграфічний комбінат «Україна». У 2011 одне з приватних підприємств консорціуму «ЄДАПС» – ТОВ «Голографія» –намагалось перешкодити держпідприємству отримати замовлення, мотивуючи це розробкою нового голографічного елементу для марок. Однак,  податківці віддали контракт в 512 млн грн. державному підприємству.

У 2013 році підряд на виготовлення акцизних вартістю 415,30 млн грн. також отримало ДП «ПК «Україна» по виготовленню цінних паперів».

Нагадаємо, приватно-державний консорціум «ЄДАПС» є монополістом з виготовлення низки документів, в тому числі паспортів та водійських прав. Однак прибутки держави в консорціумі є меншими в 15 разів, ніж прибутки приватних структур.

алкоголь вітчизна

алкоголь імпорт

тютюн вітчизна тютюн імпорт