Облрада заплатить мільйон телеканалу Єфремова
04.04.2013   //   42 Переглядів

Виконавчий апарат Луганської облради 27 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Телерадіокомпанія «Регіональна телевізійна система» на розміщення програм по висвітленню діяльності облради. Вартість угоди склала 940 тис грн. про це повідомляється у «Віснику держаних закупівель».

До кінця року за кошти місцевого бюджету у теле- і радіоефіри мають вийти інформаційно-аналітичні та публіцистичні програми загальною тривалістю 57,5 год. По телебаченню транслюватимуть 220 програми по 15 хв кожна, по радіо – п’ять півгодинних.

Висвітлювати діяльність Луганської облради будуть в ефірі трьох  обласних ТРК та в семи місцевих телекомпаній в Алчевську, Антрациті, Красному Лучі, Лисичанську, Ровеньках,  Свердловську та Стаханові.

 «Регіональну телевізійну систему» заснував у 2005 р. Родіон Мірошник – чинний депутат Луганської облради (фракція Партії регіонів), який раніше також обіймав посаду заступника голови Луганської облдержадміністрації з питань гуманітарної політики. Нині телекомпанію перереєстровано на фірму «Індекспром» з групи голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Її засновниками є Ірина Лещенко та Наталія Єфремова.

Єдиним конкурентом на цьому тендері було ПАТ «Луганська обласна телерадіокомпанія». Згідно з даними SMIDA, власником цієї компанії на 49% є Луганська облрада, а на 51% – ТОВ «Україна енергетична» Родіона Мірошника, який також є директором Луганської обласної державної телерадіокомпанії (Луганська ОДТРК).

Різниця між пропозиціями склала 75 грн., або 0,008%.

Згідно з даними «ВДЗ», за останні чотири роки Луганська облрада витратила на висвітлення своєї діяльності по телебаченню і радіо 3,26 млн грн. Облрада замовляє рекламні послуги у «Регіональної телевізійної системи» вже другий рік поспіль.