Брат Клименка і «прокладка» розділили 35 мільйонів на ремонт київської ТЕС «Центренерго»
04.04.2013   //   149 Переглядів

ПАТ «Центренерго» 26 березня за результатами тендеру уклало угоди на ремонт обладнання Трипільської ТЕС (Київська обл.) на суму 34,86 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Донецкэнергоремонт» отримає 16,66 млн грн. на ремонт обладнання турбінного цеху Трипільської ТЕС.

Засновниками фірми є донеччанин Ігор Грушко та ТОВ «Бізнес інвест груп» Антона Клименка, брата міністра доходів України Олександра Клименка. Загалом «Донецькенергоремонт» отримало підряди від різних енергокомпаній на 463,19 млн грн.

ТОВ «Донбастеплоелектромонтаж» отримає 18,20 млн грн. за ремонт енергетичного обладнання. Ця фірма  зі статутним капіталом 100 тис грн. зареєстрована на Миколу Кочергіна в одній з квартир по проспекту Титова, 8б в Донецьку. Фірма почала вигравати тендери в червні 2012 року виключно у «Донбасенерго» та «Центренерго», отримавши підряди вже на 855,34 млн грн.

Єдиним конкурентом вказаних компаній на тендері було ТОВ «Востокэнергоремонт». Ця компанія зі статутним капіталом 12 тис грн. зареєстрована на харків’ян Володимира Молокова та Олександра Кравченка. Загалом за останні чотири роки фірма виграла тендери на суму 206,61 млн грн. і всі в структурі «Центренерго».