Ставицький за 30 мільйонів замовив довідник нафтогазових родовищ України
02.04.2013   //  

Державна служба геології та надр України 21 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ДП «Український державний геологорозвідувальний інститут» на підготовку до видання семитомного довідника «Нафтогазові родовища України». Вартість угоди склала 29,99 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Державний інститут має вирішити перелік з родовищ, які ввійдуть до довідника (станом на 01.10.2012 року в Україні розвідано близько 400 родовищ). Інформація по Східному нафтогазоносному регіону буде подана у 4-х томах, по Західному – у 2-х, по Південному – у одному.

По кожному із родовищ зібрати новітню геолого-геофізичну інформацію про геологічну будову та її зміни, встановлені у процесі експлуатації родовища, техніко-економічні показники розробки. Також простежити тенденції зміни ресурсів та запасів вуглеводнів як по окремих покладах, так і в цілому по кожному із родовищ.

Роботи потрібно виконати у першому півріччі 2013 року коштом державного бюджету.

Тендер було оголошено, коли Дерслужбу геології очолював Едуард Ставицький. В грудні його було призначено міністром енергетики та вуглепрому, а його місце зайняв Олег Проскуряков.

«Український державний геологорозвідувальний інститут» належить Держслужбі геології. Його очолює колишній голова НАК «Надра України» Сергій Гошовський.