Супервезуча фірма-новачок зариє у два трамвайні переїзди ще 26 мільйонів
29.03.2013   //   64 Переглядів

Департамент транспорту Харківської міськради 21 березня за результатами тендерів уклало угоди на реконструкцію двох трамвайних переїздів по вул. Академіка Павлова загальною вартістю 25,77 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Реконструкція трамвайного переїзду на перехресті з вулицею Героїв Праці коштуватиме 15,25 млн грн. Ще в 10,52 обійдеться переїзд на перехресті з проспектом Московським.

Обидві реконструкції фінансують з місцевого бюджету, завершити їх мають упродовж цього року.

Основним засновником ТОВ «ВСП Констракшн» є Євгенія Полонська, окрім неї до складу засновників входять Микола та Ольга Чепурко, Даніїл Сінгуцький і Лідія Кузнецова. Директором фірми є Вадим Сінгуцький.

ТОВ «ВСП Констракшн»  відома зокрема тим, як у жовтні 2012 р. отримала підряди на реконструкцію ще двох трамвайних переїздів вартістю 3,88 млн грн. Згідно з даними Єдиного державного реєстру фірму було засновано 14 серпня 2012р., за три тижні після оголошення про проведення тендерів і всього лише за дев’ять днів до розкриття пропозицій, яке відбулося 23 серпня 2012 р. Разом з тим від учасників тендеру в обох випадках вимагалося документально підтвердити наявний досвід виконання аналогічних договорів.

Єдиним конкурентом «ВСП Констракшн» на останніх двох тендерах було ТОВ ІВФ  «Спецтехстрой» Анатолія та Антона Палєїв, різниця пропозицій склала 0,01% і 0,02%.