Ми – не куми, куми – не ми
19.03.2013   //   122 Переглядів

Усі знають, що помаранчева влада була дуже кумівською. Про це часто розповідали члени Партії регіонів. Теперішня – начебто такою не є. Тепер воно просто сімейна. Тільки-от куми теж нікуди не поділись. Ми завжди пропускали повідомлення про те «хто кому доводиться». Але щось тих фактів стає трохи забагато. Будемо фіксувати для вічності. Отож.

Недавно ринок був дещо ошелешений тим, що Нацкомфінпослуг отримав 32-річного невідомця – Бориса Візірова. Чоловік без досвіду, зате з правильною генеалогією. Дивуватись нічого. Цитата з «Ділової столиці»:

«К числу покровителей Бориса Иосифовича, например, относят министра внутренних дел Захарченко. Жизнь свела силовика с семьей Визировых еще в небольшом городке Константиновка Донецкой области: отец нового председателя Нацкомфинуслуг занимал там пост заместителя мэра, а Виталий Захарченко руководил местной милицией….

Оказавшись в столице, Борис Визиров смог заручиться еще более солидной поддержкой. По слухам, еще до победы Виктора Януковича на президентских выборах ему удалось сдружиться с его сыном – Александром. Помог кум Бориса Иосифовича – нынешний заместитель председателя Нацкомфинуслуг Виктор Берлин, который ходил с Александром Януковичем в одну школу, а потом долгие годы поддерживал близкие отношения».

Минулий керівник – Андрій Стасевський – теж вигулькнув нізвідки, і за час перебування на своєму посту нічого не зробив, хіба що черги збільшив. Але учасники ринку впевнені, що прибрали його не за те. Точніше зовсім не прибрали, а готують на підвищення – в структуру Міндоходів. Адже професійному уряду потрібні професійні кадри. А Донецька область хоча і багатолюдна, але все-таки має обмежений кадровий резерв.

 

 

Блог від: Олексій Шалайський