Збірна України переїхала з бази Суркіса на базу власника «Таврії»
14.03.2013   //   130 Переглядів
Готель "Platium", який належить поки ще державній компанії "Укргазвидобування"

Готель “Platium”, який належить поки ще державній компанії “Укргазвидобування”

25 футболістів збірної України напередодні чергових матчів відбіркового турніру на Чемпіонат світу-2014 зберуться в готелі «Platium» в селищі Козин під Києвом. Хоча тренуватись футболісти будуть на базі футбольного клубу «Динамо». Про це повідомляє «Чемпіон» з посиланням на novanews.com.ua.

Раніше збірна України мешкала там же, де і тренувалася – на базі клубу «Динамо», який належить Ігорю Суркісу, брату колишнього голови Федерації футболу України Григорія Суркіса, якого було звільнено по закінченню Євро-2012. Про причини зміни місця проживання збірної не повідомляється. Проведення тренувальних зборів збірної фінансується з державного бюджету.

Готель «Платіум» входить до комплексу «Червона Рута». Він знаходиться поряд з смт Козин в 23 кілометрах від Києва в напрямку Конча-Заспи. В цьому ж готелі зупинялась збірна Швеції під час Евро-2012.

«Червона Рута» є філією державної компанії «Укргазвидобування» з структури «Нафтогазу Україна». Наразі «Укргазвидобування» реорганізовано в ПАТ, що дало експертам привід прогнозувати приватизацію компанії.

Кегельбан в готелі, в якому мешкатиме збірна України з футболу.

Кегельбан в готелі, в якому мешкатиме збірна України з футболу.

Керівник «Укргазвидобування» Юрій Борисов в 2011 році придбав футбольний клуб «Таврія» у структур Дмитра Фірташа. До переходу на роботу в держкомпанію Борисов обіймав посаду генерального директора компанії «OstChem Holding AG».

Нагадаємо, збірна України 22 березня грає матч у Варшаві зі збірною Польщі, а 26 березня – в Одесі зі збірною Молдови.