У Попова за 10 мільйонів шукають проектантів дороги до парку «Біонік Хілл» Василя Хмельницького
14.03.2013   //  

КК «Київавтодор» призначила на 11 квітня розкриття пропозицій по тендеру на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво під’їзної дороги та зовнішніх інженерних мереж до інноваційного парку «Біонік Хілл». Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Проектанти можуть отримати до 10 млн грн. за проектування дороги довжиною 2,4 км та шириною 15 м, кільця для розвороту громадського транспорту, однобічного тротуару та двосмугової велосипедної доріжки.

Також потрібно провести коригування «червоних» ліній в районі примикання до просп. Палладіна з розробкою перспективної транспортної розв’язки в різних рівнях, реконструкцію вул. Міської в районі примикання під’їзної дороги з влаштуванням світлофорного об’єкту.

В складі проекту потрібно запланувати прокладання інженерних мереж до парку «Біонік Хілл», благоустрій і озеленення, зовнішнє освітлення, електропостачання та організації дорожнього руху на період будівництва.

Проектні роботи потрібно виконати до жовтня коштом міського бюджету. Загалом в міському бюджеті на будівництво дороги та комунікацій до парку виділено 150 млн грн.

Нагадаємо, минулого року КМДА провела інвестиційний конкурс на будівництво парку «Біонік Хілл» поряд з селом Коцюбинським, яке міська влада нещодавно вирішила включити до адміністративних кордонів Києва.

До 2020 року на території 147 га заплановано будівництво 900 тис квадратних метрів нерухомості для розміщення офісів софтверних компаній, інженерного вузу, житла та центрів дозвілля. Очікується створення парку на 35 тис робочих місць. при цьому 10 тис працівників будуть жити в оселях безпосередньо на території «Біонік Хілл»

Створенням парку займається компанія UDP, яка за даними «Форбс-Україна», належить народному депутату від Партії регіонів Василя Хмельницького. Очікується, що забудовником буде компанія «К.А.Н. девелопмент», загальна вартість проекту може скласти $700 млн.