Кернес заплатить за простенькі таксі понад 2 мільйони, що втричі дорожче від таксі для Чернова
05.03.2013   //   49 Переглядів

Харківська міськрада 25 лютого за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «ТК Трансавто» на транспортні послуги в 2013 році вартістю 2,17 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

За ці гроші міськрада винайняла 12 автомобілів з водіями. Найдорожчим з них є «Nissan Teana» ціною до 300 тис грн. Також міськрада замовила один вантажопасажирський автомобіль на 8 місць, шість Chevrolet та чотири Daewoo Lanos. Загальна вартість цих автомобілів не перевищує загальної вартості їх річної оренди з водіями.

Засновником «ТК Трансавто» є Валерій Дробушко. Він же є директором і співвласником компанії «Авто-Ові», яка обслуговує 21 міський, 49 приміський та 15 міжміський автобусні маршрутів. Бізнес-партнером Дробушка по фірмі «Інформ-бюро» є Андрій Руденко, відомий тим, що отримав ногою під зад від Геннадія Кернеса. Наприкінці 2012 року Руденко вийшов з «Батьківщини», забрав свою заяву з прокуратури щодо Кернеса і в лютому 2013 року був призначений головою Дергачівської райдержадміністрації.

Вартість оренди автомобілів для мерії втричі перевищує суму, яку заплатить за аналогічні послуги Харківська облрада.

Облрада 26 лютого уклала угоду з ОК ВЕП «Держпром» на послуги 18 автомобілів з водіями вартістю 780 тис грн. . В тому числі замовлено п’ять автомобілів Skoda та одну Toyota Camry з ненормованим режимом роботи водія. Окрім цього замовлено послуги 12 автомобілів за викликом. В тому числі чотирьох мікроавтобусів, два автомобілі Volksvagen Passat, одну Skoda,  а також автомобілі ГАЗ-3110.