Щоб захиститись від сім’ї, Рудьковський продає частину «Нафтогазвидобування» Ахметову
01.03.2013   //  

Компанія ДТЕК Ріната Ахметова готується купити у Миколи Рудьковського 25% акцій «Нафтогазвидобування». Про це пише Сергій Головньов у Forbes.

У власність ДТЕК можуть перейти всі акції кіпрського офшора Winburg Investments (Кипр), якому належить 16,7% акцій «Нафтогазвидобування», а також половина акцій Wolford Holdings (Кипр), яка має 16,6% акцій підприємства.

Сума угоди складе $125 млн. У 2011 році, за неофіційними даними, вартість «Нафтогазвидобування» самі власники оцінювали в $600-800 млн.

Рудьковський не поставив до відома про продаж своєї частки партнера Нестора Шуфрича. «Нічого не знаю про продаж акцій підприємства», – заявив член правління «Нафтогазвидобування» Михайло Черепаня, який представляє в компанії інтереси Шуфрича.

Нагадаємо, цього року стало відомо, що Шуфрич на засіданні Кабміну звинуватив міністра енергетики Едуарда Ставицького у незаконному припиненні ліцензії «Нафтогазвидобування», за відновлення якої нібито той вимагав 30% акцій підприємства.

Окрім того, у 2012 році після зникнення глави правління «Нафтогазвидобування» Олега Семінського його посаду зайняв Яків Проскурня – наближений до донецького бізнесмена Руслана Циплакова («Метал Юніон»), друга Віктора Януковича-молодшого.

У 2011 році виручка «Нафтогазвидобування» зросла на 25%, до 1,25 млрд гривень.

«Нафтогазвидобування» розробляє Семеренківське родовище в Шишацькому районі Полтавської області.