Виділений Азаровим мільярд на будівництво «найкращої в Європі» лікарні віддадуть «прокладці» зі статутником 12 тисяч?
21.02.2013   //   98 Переглядів

ДП «Управління капітального будівництва Національної академії медичних наук України» 4 лютого провело розкриття пропозицій по тендеру на будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» за адресою вул.Амосова, 6 в Солом’янському районі м.Києва.

На тендер подали заявки лише дві компанії – ТОВ «АМТ-бізнес» і ТОВ «Криворіжіндастербуд», які пропонували виконати роботи за 926 млн грн. і 993 млн грн. відповідно. Рішення щодо акцепту наразі не прийнято, попередньо відомо, що конкурсний комітет на момент проведення тендеру не мав зауважень до заявок учасників.

Разом з тим, в конкурсній документації були вимоги щодо досвіду виконання аналогічних робіт та повідомити дані про наявність матеріально-технічної бази і працівників відповідної кваліфікації.

Жодна з компаній, які були допущені до участі в тендері раніше не отримували державні підряди на будівельні роботи такого масштабу. Лише «АМТ-бізнес» в жовтні минулого року отримало підряд на ремонт приміщень в інституті ім. Амосова вартістю 3,18 млн грн. Також в відкритих джерелах немає даних про участь цих фірм у великих будівельних бізнес-проектах. При цьому «АМТ-бізнес», зареєстроване на киянку Оксану Шевцову, має статутний капітал 12 тис грн. А «Криворіжіндастербуд» Михайла Пархоменка – 62,5 тис грн.

Будівництво лікарні намічено на 2013-2015 роки. В листопаді минулого року прем’єр-міністр Миколка Азаров відвідав інститут ім. Амосова, де анонсував будівництво, що відповідно до рішення Кабінету міністрів фінансується з державного бюджету.

«Ми домовилися з вашим керівництвом [інституту ім. Амосова] про будівництво сучасного, найкращого в Україні корпуса серцево-судинної хірургії. Він повинен бути навіть краще, ніж всі центри, які вже працюють в Європі», – сказав Азаров.

Підряд на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу вартістю 19,71 млн грн. в грудні отримало ТОВ «Укрпрофмед». Ця фірма виступає генпідрядником будівництва нового корпусу в Охматдиті, отримавши підряди на цей об’єкт на 742,79 млн грн.