Облгаз розіграв 20 мільйонів на лічильники між фірмами з однієї хати
14.02.2013   //   264 Переглядів

ПАТ по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» 1 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Обрій» на придбання 55 тис мембранних лічильників газу за 20,51 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Лічильники замовили трьох різних типів: G1,6, також G2,5 і G4. В комплект разом з лічильником мають входити також комплект монтажних частин, дві заглушки і паспорт. У вартість закупівлі окрім того входить організація курсу практичного і теоретичного навчання співробітників облгазу  по ремонту техніки з видачею відповідного сертифікату і подальшим допуском до виконання робіт по аналізу та усуненню несправностей побутових лічильників.

Разом з тим, усупереч вимогам Мінекономрозвитку ціни на окремі лічильники чи комплекти замовник не опублікував.

Засновниками ТОВ «Обрій» від моменту його створення у 1999 р. є низка фізосіб, серед котрих є Іванушкін Олексій Олександрович.

Єдиним конкурентом «Обрію» на цьому тендері було ПАТ «Айтрон-Укргаз метерс компани». Згідно з протоколом розкриття конкурсних пропозицій обидві компанії-конкурентки прописані за однією адресою – м. Київ, вул. Виборзька, 103. А директором «Айтрон-Укргаз метерс компани» наразі є Іванушкін Олександр Іванович.

Він же за інформацією SMIDA станом на початок 2012 р. був також директором її фірми-співвласника – ДП «Айтрон Україна», заснованої бельгійським АТ «Айтрон Холдінг Бельджіум». Він же є директором ще двох фірм, прописаної на тій самій Виборзькій,103 – ДП «Актаріс Україна» (бельгійські власники) і ЗАТ «Шлюмберже-Укргаз Метерс Компані» (основна частина –  у німецької фірми).