Люди Януковича майже купили гору біля Львова для Олімпіади-2022
17.01.2013   //   115 Переглядів

Сільський голова Славського Михайло Кінаш в інтерв’ю газеті «Високий замок» розповів, що минулого року президент України Віктор Янукович майже придбав гору Тростян. Про це повідомляють «Наші Гроші. Львів».

«Коли при владі була Тимошенко – приходили люди від Тимошенко і казали, ми купимо Тростян. Потім приходили від Януковича. Усім готовий був сприяти, аби тільки вкладали гроші у траси.  […] Від Януковича справді прийшли люди і купили Тростян за 40 мільйонів гривень. Коли вже тендер відбувся і почалися нотаріальні дії, Янукович оголосив, що в Карпатах буде Олімпіада. Після цього усе повернули у власність держави», — сказав Михайло Кінаш.

Гора Тростян висотою 1232 метри знаходиться на відстані двох кілометрів від смт Славське. На горі є схили для катання на гірських лижах в східному, північному та західному напрямках завдовжки від 1500 м до 2000 м, різної складності. Це улюблене місце катання підготовлених лижників, адже гора має складні траси.  На схилах Тростяна крім крісельної дороги є ще й 8 бугельних витягів – два центральних, північний, чотири західних та дитячий бебі-ліфт поблизу центральних витягів.

Нагадаємо, в 2011 році представники львівської влади заявляли, що будівництво інфраструктури для Олімпіади буде проходити саме у Славському. Однак в 2012 році концепція змінилась і газета Кабміну «Урядовий кур’єр» повідомила, що Славське вже не потрапляє в плани Олімпіади. В той же час Держагенство нацпроектів та інвестицій Владислава Касківа замовило розробку бізнес-плану по проведенню зимової Олімпіади-2022 в Закарпатській області на Боржавському хребті на землях, які належать компаніям, що контролюються родичами та близькими Каськіва.