Генпідрядник «Охматдиту» отримав ще третину мільярда на будівництво і нового співвласника
03.01.2013   //   62 Переглядів

ДП «Укрмедпроектбуд» 29 грудня уклало угоду з ТОВ «Укропрофмед» на роботи з будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» вартістю 326,65 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця червня 2013 року передбачено виконання будівельних робіт та постачання обладнання, необхідних для завершення будівництва приймально-діагностичного блоку до кінця 2012 року, центру з пересадки кісткового мозку до кінця І кварталу наступного року та введення в експлуатацію цілісного корпусу до кінця 2013 року.

Станом на листопад 2012 року, генеральним підрядником вже проведені роботи з інженерної підготовки будівельного майданчика та будівельно-монтажні роботи з улаштування котловану, пальового поля і фундаментної плити блоків (А, Б, В, Г, Д, Е, С)  лікувально-діагностичного корпусу та основних несучих елементів.

Виконавця обрано за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки «Укпрофмед» був обраний генпідрядником в 2011 році.

З того часу компанія отримала підряди на будівництво «Охматдиту» на загальну суму 742,79 млн грн.

ТОВ «Укрпрофмед» відоме як оптовий торговець фармацевтичними товарами. До кінця 2010 року її основним власником була Олена Бех, відома як засновниця ще однієї фармацевтичної компанії «Інтерфарм». Наприкінці 2010 року держпідприємство «Укрвакцина» подало позов в американській суд на компанії «Інтерфарм» та «Olden Group» за трикратне завищення цін на вакцини при постачанні в Україну в 2008 році. В суді було доведено, що Україна понесла збитки у розмірі $26 млн.

Тоді Олена Бех вийшла зі складу засновників «Укрпрофмеду», власником фірми залишилась багаторічна партнерка Бех Ірина Коваль, до якої також доєднався Сергій Катрич.

На початку 2012 року до складу засновників «Укрпрофмеду», який належав Ірині Ковальовій та Сергію Катричу, ввійшло ТОВ КУА «ІФГ Капітал венчурні фонди» Ірини Новікової.