Асистенти фірми замгубернатора за допомогою СБУшника отримали 13 мільйонів на каналізацію
25.12.2012   //   137 Переглядів

Малоданилівська селищна рада Дергачівського району Харківської області 18 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Кварц М» на реконструкцію очисних споруд каналізації вартістю 12,92 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ПП «Кварц М» зі статутним фондом 100 грн. було засноване у 2010 р. Олександром Спесивим, Юрієм Деркачовим, Ігорем Дакаліним та Вікторією Савіною, а пізніше перереєстрована на Сергія Галагурю. Ця фірма на тендерах є постійним конкурентом ТОВ «Строй Інжінірінг Девелопмент» – фірми, близької до заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгена Савіна, який до призначення заступником Добкіна особисто входив до складу засновників компанії. Після призначення Савіна заступником губернатора компанія «СІД» почала вигравати тендери, отримавши будівельні підряди в Харківській області на 57,27 млн грн.

Єдиним конкурентом «Кварц М» на цьому тендері з різницею в 0,35% було ТОВ «Фінансово-будівельна група», співзасновником котрого є Володимир Жихарцев, відомий раніше як начальник фінансового відділу УСБ України в Харківській області.