Підручні Юрія Бойка та Юри Єнакіївського вторгували 23 мільйони на вугілля для шахт, що ліквідовуються
17.12.2012   //   37 Переглядів

Держпідприємства вугільної галузі 6-12 грудня уклали низку угод на придбання вугілля на 22,95 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ДП «Шахта «Крепінська» за 2,52 млн грн. придбало у ТОВ «Луганська вуглезбагачувальна компанія» 1703 тон вугілля марки АМ для побутових потреб вартістю на придбання 1480 грн./т. В відкритих джерелах є дані про можливість придбання мілкого антрациту по 700-950 грн./т.

ДП «Шахта «Крепінська» було створено на початку цього шляхом виділення з ДП «Антрацит» і включено в перелік шахт, які мають бути ліквідовані.

Засновниками ТОВ «Луганська вуглезбагачувальна компанія» є компанії «Ставр» та «Лідер» з групи народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка. Офіційними засновниками цих двох фірм є лондонська фірма «Кінс лімітед».

Фірма Іванющенка також виступила постачальником вугілля на суму 14,07 млн грн. для обласної дирекції «Луганськвуглереструктуризація», яке замовило паливо на груповий вугільний склад шахти«Луганська», що ліквідується. В цьому випадку фірма поставить вугілля АС (6-13) по 1 370 грн./т та АМ (13-25) по 1 480 грн./т.

«Луганськвуглереструктуризація» також замовила постачання вугілля по аналогічним цінам ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» на загальну суму 6,13 млн грн.

Засновниками цієї фірми є Юлій Іоффе, колишній заступник Юрія Бойко в міністерстві паливно-енергетичного комплексу, та лондонська компанія «DV corporation limited». Власником британської фірми є кіпрський офшор «Вінокс інвестментс лімітед» (Vinox Investments Limited), заснований головою «Укртрансгазу» Сергієм Винокуровим.