В Донецьку замовили дитсадок за 37 мільйонів – вдвічі дорожче, аніж на Одещині, в Криму та Києві
13.12.2012   //   95 Переглядів

Мер Донецька Олександр Лукьянченко заклав камінь в, мабуть, найкоштовніший дистадок України

Управління капітального будівництва Донецької міськради 10 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «НВО «Инстрой» на будівництво дошкільного учбового закладу у Будьонівському районі вартістю 37,10 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Дитсадок у кварталі № 288 мають збудувати до кінця наступного року. Планом передбачене будівництво  самого садка, влаштування  внутрішніх та зовнішніх  інженерних  мереж,  благоустрій  та  озеленення  прилеглої  території. Деталі будівництва невідомі, оскільки технічна документація на сайті «ВДЗ» відсутня. Також не повідомляється, на скільки місць розрахований садок.

Власниками ТОВ «НВО «Инстрой» є родина Месонжнік – Месонжнік Семен Мусійович, Месонжнік Ніна Олександрівна та Месонжнік Маргарита Семенівна. Фірму засновано у червні цього року в Донецьку. Жодних інших тендерів «Інстрой» поки не вигравав.

Мер міста Олександр Лук’янченко заклав капсулу на місці майбутнього садка ще 5 жовтня. Тоді ж місцеві ЗМІ повідомили, що садок запланований на 150 місць.

Для порівняння: раніше цього року в Одеській області замовляли садок-ясла на 140 місць за 18,86 млн грн., в Рівненській області садок для 150 дітей замовили за 11,99 млн грн., на Львівщині за 13,70 млн грн., на Волині – за 14,06 млн грн., а в Києві – за 17,55 млн грн. Найдорожчі договори на аналогічні за розміром садки укладали минулого року в Криму – від 22 млн грн.