Система для “Укрпошти”, яку треба створити і впровадити за чотири тижні
13.12.2012   //   325 Переглядів

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Предмет закупівлі: Послуги у сфері інформатизації інші (придбання послуг з налаштування та впровадження програмного забезпечення)

 1. 1.     Загальна частина

Даною закупівлею передбачається:

 1. Отримання послуги з технічного впровадження та підтримки централізованої ІТ-інфраструктури підприємства (розділ 2 цієї Технічної специфікації, надалі – «Специфікація»), що включають в себе:
 • отримання послуг з налаштування та впровадження єдиного Корпоративного каталогу;
 • отримання послуг з впровадження систем управління та контролю робочими станціями Замовника та розгортання систем безпеки робочих місць користувачів;
 • отримання послуг з впровадження систем електронного документообігу;
 • отримання послуг з впровадження систем віддаленого моніторингу та управління ключовими елементами корпоративної мережі Замовника;
 • отримання послуг з підготовки до впровадження систем миттєвих повідомлень, аудіо та відеоконференц зв’язку.
 • отримання послуг з впровадження платформи для корпоративного ІТ-порталу.

2.   Отримання послуг з розгортання програмного забезпечення для Єдиної централізованої інтегрованої платформи (ЄЦІП) підприємства на базі системи SAP (розділ 3 цієї Специфікації).

3.   Отримання послуг з налаштування та впровадження програмного забезпечення ЄЦІП (розділ 4 цієї Специфікації).

 

Термін надання Послуг: до 31.12.2012.

 

Визначення термінів:

ЄЦІП – програмне забезпечення, що складається з машинних програм та пов’язаних з ними письмових документів, яке організоване як корпоративна інформаційно-аналітична система модульного типу, що призначена для обліку та управління ключовими ресурсами і бізнес-процесами підприємства.

Впровадження ЄЦІП – надання комплексних консультативних послуг, що включають в себе: спільне з Замовником розроблення Статуту проекту та додатків до нього, Концептуального проекту та налаштування ЄЦІП відповідно до її вимог, а також здача в промислову експлуатацію.

Проект – проект Впровадження ЄЦІП.

Дослідно-промислова експлуатація – проведення комплексу робіт для виявлення відповідності функціонування ЄЦІП вимогам Концептуального проекту та завантаження початкової інформації в ЄЦІП..

Промислова експлуатація – продуктивне користування ЄЦІП користувачами по факту завершення дослідно-промислової експлуатації.

Статут проекту – документ, в якому вказується загальний функціональний обсяг, структурні підрозділи Замовника, де планується впровадження ЄЦІП, цілі проекту, структура проектної групи, ролі членів проектної групи, механізм та процедури взаємодії в межах проекту.

Концептуальний проект – документ, що визначає деталізований обсяг Проекту, організаційні одиниці, структуру основних даних, структуру звітів, опис бізнес-процесів та параметри їх відображення в ЄЦІП.

1.1.    Перелік дирекцій по яким повинні надаватися Послуги

Таблиця №1

№ п/п

Дирекція

Поштова адреса

1 Генеральна дирекція вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001
2 Вінницька дирекція вул. Соборна, 59, м. Вінниця, 21000
3 Волинська дирекція вул. Кривий Вал, 19, м. Луцьк, 43025
4 Дніпропетровська дирекція вул. Привокзальна, 11, м. Дніпропетровськ, 49000
5 Донецька дирекція вул. Артема,72, м. Донецьк, 83001
6 Житомирська дирекція вул. Вітрука, 1, м. Житомир, 10001
7 Івано-Франківська дирекція вул. Незалежності, 6, м. Івано-Франківськ, 76018
8 Київська обласна дирекція пр. П. Тичини, 6-а, м. Київ, 02098
9 Луганська дирекція вул. Поштова, 22, м. Луганськ, 91001
10 Львівська дирекція вул. Словацького, 1, м. Львів, 79000
11 Миколаївська дирекція вул. Новозаводська, 1, м. Миколаїв, 54001
12 Одеська дирекція вул. Садова, 10, м. Одеса, 65029
13 Полтавська дирекція вул.1100-річчя Полтави, 2, м. Полтава, 36000
14 Рівненська дирекція вул. В. Чорновола, 1, м. Рівне, 33028
15 Сумська дирекція вул. Воскресенська, 13/7, м. Суми, 40000
16 Тернопільська дирекція вул. В. Чорновола, 1, м. Тернопіль, 46001
17 Харківська дирекція Привокзальна пл., 2, м. Харків, 61052
18 Херсонська дирекція пр. Ушакова, 41, м. Херсон, 73000
19 Хмельницька дирекція вул. Проскурівська, 90, м. Хмельницький, 29000
20 Чернівецька дирекція вул. Худякова, 6, м. Чернівці, 58002
21 Київська міська дирекція вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001
22 ГНЦ «Зелена Буча» вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська обл., 08293
23 Дирекція «Автотранспошта» вул. Народного ополчення, 13, м. Київ, 03680
24 Дирекція оброблення та перевезення пошти вул. Петрозаводська, 2, м. Київ, 03999
25 Інформаційно-розрахункова дирекція вул. Луначарського, 16/4, м. Київ, 02002

 

1.2.    Вимоги до ЄЦІП

Таблиця №2

Перелік технічних вимог до ЄЦІП

1. Базові вимоги до ЄЦІП
1.1. Вимоги до системної архітектури.
1.1.1.  Система повинна мати багаторівневу архітектуру клієнт-сервер: клієнтське програмне рішення, що відповідає за представлення та введення даних, серверне рішення, що відповідає за прикладну функціональність системи, сервер баз даних, що відповідає за зберігання даних. Клієнтське програмне рішення повинне бути невимогливим до ресурсів робочої станції і до пропускної спроможності каналів передачі даних. Система повинна підтримувати роботу в середовищі Internet/Intranet, надаючи доступ до презентаційної логіки через web-browser.
1.1.2.  Система повинна підтримувати роботу в операційних системах UNIX (HP-UX, IBM AIX, SUN OS Solaris, Linux), Microsoft Windows Server або IBM OS400 чи аналогічних.
1.1.3. В  якості СКБД повинні використовуватися Oracle Database.
1.1.4.  Система повинна підтримувати можливість функціонування в гетерогенному середовищі, в якому різні компоненти IT-інфраструктури, що реалізується, можуть використовувати різні СКБД та / чи операційні системи.
1.1.5.  Система повинна підтримувати можливість функціонування в середовищі віртуальних машин, що реалізовуються на програмному та / чи апаратному рівні.
1.1.6.  Система повинна включати засоби копіювання (клонування або перенесення, повного або часткового) системи з однієї IT-інфраструктури в іншу у разі потреби зміни ландшафту та / чи  заміни устаткування. Система повинна підтримувати можливість копіювання як гомогенного, так і гетерогенного (із зміною ОС та / чи СКБД).
1.1.7.  Система повинна мати єдиний (або єдиний та резервний) центр управління та адміністрування, що дозволяє налаштовувати клієнтські місця всіх користувачів.
1.1.8.  Система повинна підтримувати функції розсилки повідомлень по настанню окремих   подій. Система повинна підтримувати інтеграцію із зовнішніми поштовими службами, зокрема з SMTP-сервером замовника.
1.1.9.  Система повинна забезпечувати поетапне нарощування як продуктивності (підключення додаткових серверів додатків і серверів баз даних), так і функціонального складу системи (підключення додаткових функціональних модулів).
1.1.10.  Система повинна володіти стандартними засобами моніторингу стану і завантаження, засобу превентивного сповіщення про назріваючі критичні стани, аналізу і самодіагностики.
1.1.11.  Інфраструктурний ландшафт системи повинен підтримувати стандартними засобами   процес розробки, тестування і перенесення змін в систему продуктивного використання.  Система повинна дозволяти управляти змінами конфігурацій, зокрема  повинен бути передбачений стандартний механізм  внесення і відпрацювання змін в працюючу систему.
1.1.12. Система повинна мати функцію архівування та зберігання даних та контролю стану зберігання.
1.2.  Вимоги до клієнтської частини.
1.2.1.  Клієнтське робоче місце повинне повноцінно функціонувати на робочій станції під управлінням Windows XP SP2 чи аналога, з оперативною пам’яттю 512 МБ.
1.2.2.  Клієнтське місце повинне підтримувати інтерфейс роботи з додатком  через WEB-інтерфейс для  IE 6.0-7.0 і Mozilla чи аналогів.
1.2.3.  Система повинна підтримувати повноцінне функціонування віддалених робочих місць з урахуванням різних часових зон.
1.2.4.  Клієнтська частина повинна підтримувати багатомовний, призначений для користувача інтерфейс (український / російський / англійський). Мова інтерфейсу повинна визначатися профілем користувача.
1.2.5.  Клієнтська частина повинна володіти зниженою вимогою до пропускної здатності каналу передачі даних, зокрема вона повинна повноцінно функціонувати на LAN і WAN, в т.ч. супутникових каналах передачі даних із мінімальною швидкістю 16 Кбіт/сек. В цих умовах клієнтська частина повинна ефективно працювати без використання термінальних серверів третіх фірм.
1.2.6.  При віддаленому підключенні  система повинна дозволяти виводити звіти на принтери, підключені до робочої станції.
1.2.7.  Система повинна володіти можливістю налаштування інтерфейсів для кожної групи користувачів відповідно до їх функцій.
1.2.8.  Система повинна надавати ергономічний, зручний, гнучкий, дружній по відношенню до користувача інтерфейс. Система повинна підтримувати наступні можливості для інтерфейсу користувача:

1) Меню, що налаштовується індивідуально залежно від функцій і прав, доступних користувачу;

2) Індивідуальне налаштування (формат дати, значення полів за умовчанням і т.д.);

3) Можливості формування переліку переваг на основі даних, специфічних для  користувача.

1.2.9.  Система повинна мати вбудовані засоби перевірки правильності введення значень як для окремих полів, так і їх комбінацій, залежно від логіки даних, що вводяться. Така перевірка повинна бути можлива як на контекстно-залежній основі, так і на основі даних, що зберігаються в СКБД.
1.3.  Вимоги до інформаційної безпеки.
1.3.1.  Всі права доступу користувачів в системі повинні налаштовуватись централізовано. Зокрема, локальний адміністратор системи клієнтської станції  не повинен мати можливості змінювати права.
1.3.2.  Система повинна володіти гнучким механізмом налаштування доступу до системи, включаючи обмеження доступу до окремих операцій, полів (рядків) форм, звітів і інших інформаційних об’єктів.
1.3.3.  Права користувачам повинні призначатися на основі груп або профілів доступу. Повинна бути передбачена можливість інтеграції з централізованою службою каталогу на базі Active Directory чи аналога.
1.3.4.  Система повинна надавати можливість автоматизованої генерації наборів прав користувачів, виходячи з доступних для них функціональних операцій і об’єктів. Набір прав користувачів повинен бути готовий для повторного використання.
1.3.5. В  системі повинен вестися централізований журнал роботи, куди записується інформація про всі значущі події.
1.3.6.  Дії користувача в системі повинні протоколюватися.
1.3.7.  Система повинна підтримувати такі механізми аутентифікації користувачів, як ім’я, пароль, клієнтські сертифікати, зовнішні засоби аутентифікації.
1.3.8.  Система повинна підтримувати обмеження на розмір пароля, термін його дії і кількість невдалих спроб входу. Система повинна зберігати паролі в зашифрованому вигляді, недоступному для читання ніякими користувачами системи, ОС або СКБД, зокрема системними адміністраторами.
1.3.9.  Система повинна підтримувати функції розсилки повідомлень по настанню критичних подій, пов’язаних з інформаційною безпекою.
1.3.10.  Система повинна мати вбудовані засоби або мати інтерфейс із зовнішніми засобами, призначеними для забезпечення безпечного мережевого з’єднання з використанням протоколів HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure), SSL (Secure Sockets Layer) і SNC (Secure Network Connection).
1.4.  Вимоги до засобів розробки і побудови звітності.
1.4.1.  Система повинна мати в наявності тіж самі засоби розробки, які використовуються самим виробником програмного забезпечення і можливість використання цих засобів для виконання розробок силами клієнта. Така можливість повинна надаватися як для програмного коду, так і для структур даних в СКБД.
1.4.2.  Засоби розробки системи, що поставляються, повинні надавати можливість як зміни стандартної функціональності, так і створення додаткової, в тому числі розробки таблиць, операцій, транзакцій, звітів, екранів, друкарських форм, інтерфейсів і т.д.
1.4.3.  Система повинна підтримувати можливість використання мов програмування високого рівня для розробки прикладної функціональності.
1.4.4.  Система повинна поставлятися з відкритим початковим кодом всіх прикладних компонент програмного забезпечення і прикладних структур СКБД.
1.4.5.  Система повинна мати можливість виконання інспекції і відладки початкового коду програмного забезпечення незалежно від того, чи поставляється воно стандартно, чи розроблено силами клієнта. Засоби інспекції повинні надавати можливість визначення точки початкового коду, що відповідає за кожну функцію (операцію) програмного забезпечення. Засоби відладки повинні надавати можливість установки точок переривання в будь-якому місці початкового коду, по факту досягнення події, отримання певного значення змінної і т.д.
1.4.6.  Система повинна використовувати централізований словник даних. Під словником даних розуміється репозитарій метаданих для визначення всіх об’єктів бази даних прикладного рівня.
1.4.7.  Система повинна мати в наявності розвинені засоби роботи з метаданими системи. Метадані системи повинні бути задокументовані.
1.4.8.  Система повинна мати в наявності розвинений конструктор звітів. Повинні надаватися можливості побудови звітів на базі нерегламентованих (не типових запитів), можливості фільтрації і агрегації звітних даних, можливість багатовимірного аналізу звітних даних. Конструктор звітів повинен бути орієнтований на користувачів, що не мають навиків програмування.
1.4.9.  Система повинна мати в наявності будівника  (дизайнера) екранних форм.
1.4.10.  Система повинна передбачати можливість вбудовування власних розробок, що забезпечують функціональність, специфічну для клієнта, в програмне забезпечення (ПЗ), що поставляється, таким чином, щоб ці розробки не суперечили стандартному ПЗ і не конфліктували з сервісними пакетами, що поставляються, та оновленнями. Така можливість повинна надаватися як для програмного початкового коду, так і для структур даних в СКБД.
1.4.11.  Система повинна передбачати ведення єдиної бази даних версій розробок ПЗ, яка  дозволяє переглядати, порівнювати  версії ПЗ, виконувати повернення до будь-якої з версій.  Такі можливості повинні надаватися в межах всього програмного ландшафту, як усередині  кожної окремо взятої системи, так і між  різними системами ландшафту, зокрема підтримка версійності між системами, що використовуються для розробок і продуктивної експлуатації.
1.4.12.  Система повинна передбачати можливість гнучкої модифікації призначеного для користувача інтерфейсу без необхідності модифікацій коду ПЗ, що поставляється. Такі модифікації повинні передбачати можливість зміни розташування екранів і екранних елементів, вікон вводу / виводу, написів і графічних елементів, схову непотрібних або таких, що повторюються  полів, заповнення полів значеннями за умовчанням і т.д.
1.4.13.  Система повинна підтримувати створення призначеної для користувача бібліотеки звітів.
1.4.14.  Система повинна підтримувати призначені для користувача правила перевірки даних.
1.4.15.  Система повинна підтримувати призначені для користувача правила перевірки прав доступу до прикладних і системних функцій та об’єктів системи.
1.4.16.  Система повинна підтримувати можливість створення потоку робочих операцій, що передбачають можливість доставки документів і бізнес-операцій користувачам, залежно від їх функціональних обов’язків або організаційних призначень.
1.5.  Вимоги до продуктивності і надійності.
1.5.1.  Сервери рішень  і баз даних повинні знаходитися в єдиному центрі обробки даних (а також підтримувати розміщення в основному і резервному центрах), який(і) повинен(ні) забезпечити безперебійну і надійну  роботу системи 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Система повинна підтримувати продуктивну експлуатацію в режимі високої доступності з коефіцієнтом не менше 99%.
1.5.2.  Система повинна підтримувати використання комплексів високої доступності, таких як Backup Computer Center (BCC) чи аналог, а також кластерну і мультипроцесорну архітектуру.
1.5.3.  Система повинна підтримувати режим, при якому у разі виходу з ладу одного з серверів рішень функції системи можуть бути перерозподілені між серверами, що залишилися.
1.5.4.  Система повинна підтримувати цілісність і достовірність даних без їх втрати у разі виникнення збоїв в програмному або апаратному забезпеченні, зокрема при відмовах операційної системи, СКБД, апаратних або мережевих збоях, а також порушеннях електропостачання.
1.5.5.  Система повинна підтримувати автоматичні процедури виконання регламентних робіт, процедур оптимізації бази даних, резервного копіювання і відновлення даних. Постачальник ПЗ зобов’язаний надати замовнику методику виконання регламентних робіт, що забезпечує необхідний ступінь доступності системи і швидкість її відновлення у разі повного виходу з ладу.
1.6.  Вимоги до служби підтримки.
1.6.1.  Система повинна мати можливість автоматизованого визначення набору сервісних пакетів або оновлень, що рекомендуються для установки.
1.6.2.  Система повинна мати засоби, призначені для автоматизації процесів отримання, розповсюдження і установки необхідних оновлень (сервісних пакетів, нових версій) на всі системи, де це повинно бути застосовано.
1.6.3.  Постачальник ПЗ зобов’язаний оперативно надавати вичерпну інформацію про всі оновлення, що випускаються до ПЗ.
1.6.4.  Процедура розгортання оновлень (сервісних пакетів, нових версій) повинна надавати можливість  аналізу початкового коду, що поставляється, і структур даних,  визначення переліку змін, що вносяться, і їх впливу на наявну функціональність.
1.6.5.  Служба підтримки Постачальника ПЗ повинна забезпечувати усунення виявлених помилок в терміни і на умовах, узгоджених між сторонами.
1.6.6.  Служба підтримки Постачальника ПЗ повинна забезпечувати послуги обслуговування і технічного консалтингу в терміни і на умовах, узгоджених між сторонами.
1.6.7.  Постачальник ПЗ зобов’язаний надавати доступ до технічної інформації в режимі 7*24 через спеціалізований Internet сервіс.
1.6.8.  Система повинна включати засоби виявлення, аналізу та ведення обліку проблемних ситуацій і надавати можливість автоматизованої відправки звітів про них в службу підтримки Постачальника ПЗ.
2.  Облік договорів
2.1.  Реєстрація та облік договорів.
2.1.1. Облік договорів на закупівлю товарів і послуг з урахуванням специфічних для Підприємства умов платежів та поставок.
2.1.2.  Автоматичне копіювання інформації із заявки на укладання договорцу в договір.
2.1.3.  Наявність електронної заявки на укладання договорів.
2.1.4.  Реєстрація і зберігання електронних оригіналів договорів.
2.1.5.  Звязок договора зі статями бюджету підприємства.
2.1.6.  Можливість віднесення договору до різних статтей бюджету підприємства.
2.1.7.  Документування змін договору на закупівлю.
2.2.  Довідник товарно-матеріальних цінностей.
2.2.1.  Ведення довідника товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ).
2.2.2.  Ведення технічних характеристик ТМЦ.
2.2.3.  Класифікація довідника ТМЦ.
2.2.4.  Ведення для однієї позиції довідника ТМЦ назви матеріалу різними мовами.
2.2.5.  Ведення для однієї позиції довідника ТМЦ альтернативних одиниць вимірювання з автоматичним перерахунком.
2.2.6.  Можливість ведення для однієї позиції довідника ТМЦ даних для окремого підрозділу підприємства.
2.2.7.  Документування змін довідника ТМЦ.
2.3. Довідник контрагентів
2.3.1. Ведення довідника контрагентів.
2.3.2. Ведення адресної інформації контрагентів.
2.3.3. Структурування контрагентів за юридичними та економічними ознаками.
2.3.4. Веденні банківських реквізитів контрагентів.
2.3.5. Ведення податкових та реєстраційних реквізитів.
2.3.6. Ведення скороченої та повної назви на декількох мовах.
2.3.7. Відображення зв’язків між контрагентами по принципу головна організація – філія або дочірнє підприємство
2.3.8. Ведення закупівельних та збутових даних по контрагентах окремо для підрозділів підприємства.
2.3.9. Відстеження та збереження змін в довіднику контрагентів (старе та нове значення, час, автор зміни).
3.  Бюджетне управління
3.1 Основні дані.
3.1.1. Бюджетна структуризація по підрозділах фінансового менеджменту (Центри фінансової відповідальності).
3.1.2. Бюджетна структуризація по фінансових позиціях (бюджетні статті).
3.1.3. Структурний план бюджету (ЦФВ/Бюджетна стаття).
3.1.4. Стратегія дерівації (Стратегія отримання  посилання – автоматичне заповнення для операції ЦФВ/Стаття бюджету із інших вже заповнених в операції параметрів, наприклад МВВ/Вид витрат).
3.2. Система управління бюджетами.
3.2.1. Складання бюджету (Внесення планових цифр, ведення версій бюджету).
3.2.2. Контроль наявності (порівняння бюджету план/факт, з можливістю заборони операції при перевищенні).
3.3. Оновлення факт/обліго.
3.3.1. Профілі оновлення – (загальні) параметри налаштування бюджету для відображення плану та факту.
3.3.2. Параметри інтеграції з сполученими  функціями (наприклад в закупівлях).
3.4. Інформаційна система.
3.4.1. Управління системою звітності.
3.5. Облік платіжних і банківських операцій.
3.5.1. Ведення довідника банків.
3.5.2. Ведення довідника банківських рахунків.
3.5.3. Автоматичне формування і друк платіжних доручень.
3.5.4. Обробка вхідних і вихідних платежів.
3.5.5. Інтерфейс з системами Клієнт-банк (для одного банку) по передачі платіжних доручень і розносці банківської виписки.

 

2.         Послуги з технічного впровадження та підтримки централізованої ІТ-інфраструктури підприємства

            Метою надання даних Послуг є побудова централізованої ІТ-інфраструктури підприємства, що дозволить:

–        створити безпечну, керовану і динамічну ІТ-інфраструктуру та більш ефективно використовувати наявні технічні та людські ресурси;

–        підготувати технічний фундамент для впровадження інших ІТ-систем;

–        підвищити продуктивність праці кінцевих користувачів та адміністраторів ІТ-систем;

Нижче наведено загальні рамки та обмеження Послуг, які застосовуються до усіх Послуг, перелічених в таблиці №1 цієї Специфікації, якщо інше явно не зазначено для відповідної послуги:

–        Організаційні рамки послуг: УДППЗ «Укрпошта»;

–        Географічні рамки: місто Київ (фізичне розташування проектної групи);

–        Розробка бізнес процесів: не входить до рамок послуг;

–        Розробка додатків: не входить до рамок послуг;

–        Забезпечення відповідності регуляторним нормам: не входить до рамок послуг.

 

2.1.      Cклад Послуг з технічного впровадження та підтримка централізованої ІТ-інфраструктури підприємства та вимоги до Виконавця

Таблиця №3

№ п/п Назва Послуги Опис
1 Послуги з розгортання мережевих сервісів, єдиного каталогу (Active Directory) Виконавець забезпечує розробку архітектури, впровадження та підтримку наступних послуг для центру обробки даних:

 • Мережеві служби підтримки консолідованого Корпоративного каталогу;
 • Файлові служби без міграції контенту;

Архітектура корпоративного каталогу повинна включати до 10000 користувачів; 2-х центрів обробки даних та 23 основних офісів в Україні, бути резервованою.

2 Послуги з розгортання засобу безпеки клієнтських робочих місць та серверних систем централізованої ІТ-інфраструктури (System Center 2012 Endpoint Protection) Виконавець налаштовує для центру обробки даних інтегровану систему захисту клієнтських робочих місць та серверних платформ, які здатні знаходити, вилучати віруси та інше небажане ПЗ
3 Послуги з розгортання захищеної поштової інфраструктури (Exchange 2010) Виконавець надає допомогу в наступному:

▪     створення архітектури та впровадження нового середовища Exchange 2010

▪     Забезпечення співіснування нової поштової інфраструктури із існуючою на рівні пересилання поштових повідомлень

▪     Створення нових поштових скриньок та облікових записів для користувачів у кількості до 10000

▪     Можливість міграції існуючих облікових записів та пошти для визначених користувачів на наступному етапі  (до 100 користувачів)

4 Послуги з впровадження системи об’єднаних комунікацій (Lync Server 2010) Виконавець налаштовує для центру обробки даних наступне:

▪     Планування та впровадження не резервованої інфраструктури Lync Server з наступним  функціоналом:

−    Миттєві повідомлення

−    Присутність

−    Аудіо та відео конференції

−    Сумісне використання додатків та робочого столу

−    Lync Web Access

▪     Проведення пілоту на 10 користувачів

▪     Розгортання сервісу  на кількість користувачів до 10000

5 Послуги з впровадження платформи для корпоративного ІТ порталу на базі SharePoint Server 2010 Виконавець надає допомогу в наступному:

▪     Впровадження інфраструктури SharePoint

▪     Створення таксономії документів для ІТ департаменту

▪     Інтеграція з System Center Service Manager

6 Інші Послуги підтримки Послуги, які не ввійшли в вище перераховані або носять загальний характер

 

2.2. Зміст Послуг

2.2.1 Розгортання мережевих сервісів, єдиного каталогу (Active Directory)

 

            Рамки послуг проектування файлових сервісів та сервісу друку включає в себе огляд поточного стану сервісу обміну файлами, розгортання та планування нової консолідованої інфраструктури зберігання файлів. Оскільки файлова служба в значній мірі залежить від архітектури сховища, ми припускаємо, що частина цієї служби були вже реалізована і лише вимагає перегляду в порядку розміщення інформації та файлів при плануванні інших послуг (наприклад, Active Directory або Hyper-V). Склад робіт в рамках даної послуги є наступним:

 • Поточна оцінка файлового сервісу (обладнання, програмне забезпечення та таксономія контенту);
 • Логічне проектування структури файлового сервісу:
  • Дизайн DFS;
  • Дизайн структури локальних папок;
  • Розробка схеми доступу;
  • Конфігурація дозволів NTFS;
  • Визначення квот / конфігурації;
  • Підготовка документації: функціональна специфікація, фізичний дизайн.

Послуги з розгортання та міграції Активного Каталогу на базі централізованої архітектури Windows Server 2008 R2 включають наступні заходи:

 • Визначення остаточної логічної архітектури каталог, в тому числі інтеграції об’єктів і атрибутів інших служб каталогів;
 • Визначення фізичної топології служби каталогів;
 • Створення нового лісу і домену (ів);
 • Визначення стратегії для міграції користувачів, груп і сервісів та тимчасові параметри;
 • Міграція користувачів і робочих станцій;
 • Визначення основних операційних процедур;
 • Планування нової інфраструктури Активного Каталогу для центру обробки даних враховуватиме наступне:
  • 10 000 існуючих користувачів;
  • 10 000 існуючих робочих місць;
  • 2 локальних ЦОД (технічні параметри, адреса, канали передачі даних – відповідальність Замовника);
  • 23 регіональних офісів (канали передачі даних зі швидкістю мінімум 10 Мб);
  • міграція поточних серверів не входять до рамок послуг;
  • Термінальний доступ не використовується і міграцію даного сервісу проведено не буде;
  • Підготовка документації: функціональна специфікація, фізичний дизайн.

 

Розгортання та міграція в Активний Каталог на базі централізованої архітектури Windows Server 2008 R2 включає чотири різних видів діяльності:

 • Визначення логічної архітектури каталогу, в тому числі інтеграції об’єктів і атрибутів інших служб каталогів;
 • Визначення фізичної топології служби каталогів;
 • Визначення стратегії для міграції користувачів, груп і послуг та тимчасові параметри;
 • Визначення основних операційних процедур;

Наступні області в рамках проекту Активні Directory:

 • Логічний дизайн:
  • Структура лісів і доменів;
  • Розв’язання імен;
  • Структура організаційних одиниць;
  • Модель делегування;
  • Групові політики та контакти;
  • Групові політики з точки зору безпеки;
  • Стратегія складних паролів;
  • Фізична структура:
   • Архітектура та реплікація сайтів;
   • Створення віртуального контролера домену на базі Hyper-V;
   • Процес розгортання контролера домену;
   • Конфігурації аудиту;
   • Моделі делегування для реалізації архітектури контролера домену тільки для читання (RODC);
   • Підхід до міграції:
    • Міграція користувачів і груп;
    • Міграція робочих станцій і користувачів;
    • Міграція серверів Активного Каталогу;
    • Стратегія міграції груп.

 

2.2.2 Безпека клієнтських робочих місць та серверних систем централізованої ІТ-інфраструктури (system center 2012 endpoint protection)

 

            До рамок послуги входить розробка, налагодження, тестування і розгортання інфраструктури безпеки клієнтських робочих місць на базі Microsoft System Center 2012 Endpoint Protection, що включає наступне:

 • Архітектура та планування;
 • Розгортання компонентів і агентів SCEP;
 • Створення та розгортання політик безпеки клієнта;
 • Проведення пілотного проекту з впровадження рішення для 10 пілотних клієнтів;
 • Налагодження попереджень безпеки;
 • Настройка централізованої консолі управління та оповіщення;
 • Повне розгортання компонентів SCEP у виробничому середовищі;
 • Підготовка документації: функціональна специфікація, фізичний дизайн.

 

2.2.3 Захищена поштова інфраструктура (Exchange 2010)

 

            До рамок послуги входить розробка, налагодження, тестування і розгортання поштової інфраструктури на базі Microsoft Exchange 2010, що включає наступне:

 • Проектування основних компонент інфраструктури пересилання поштових повідомлень і міграції в існуючому виробничому середовищі (для поточних 10 000 користувачів), які включають в себе наступне:
 • Базова конфігурація обміну повідомленнями (планування нового навколишнього середовища):
  • Стратегія співіснування і планування міграції:
   • Поштових скриньок;
   • Календарів;
   • Списків розсилки;
   • Особистих адресних книг;
   • Локальних архівів;
 • Outlook Web Access (доступ із середини мережі та ззовні);
 • Резервне копіювання для Exchange 2010;
 • Фільтрація спаму і антивірус для Exchange 2010;
 • Планування клієнтського доступу (Outlook 2010);
 • Exchange ActiveSync (планування для доступу з мобільних платформ Windows Mobile, Android та Apple iPhone);
 • Поштовий шлюз для доступу з мережі Інтернет;
 • Розробка пакету клієнта Outlook 2010 для розгортання за допомогою SC 2012 CM;
 • Проведення міграції для обмеженої кількості користувачів (не більше 10). Міграція існуючих електронних скриньок буде проведено у ручному режимі (пересиланням листів на нову адресу);
 • Впровадження рішення у виробничому середовищі;
 • Підготовка документації: функціональна специфікація, фізичний дизайн.

 

2.2.4 Об’єднані комунікації (Lync Server 2010)

 

            До рамок послуги входить розробка, налагодження, тестування і розгортання системи уніфікованих комунікацій на базі Microsoft Lync Server 2010 (Lync), що включає наступне:

 • Аналіз інфраструктури для впровадження Lync Server 2010;
 • Запуск Lync Server 2010 Best Practices Analyzer (RTCBPA.msi) і аналіз вихідних даних;
 • Розробка архітектури Lync Server 2010;
 • Проектування високої доступності і відновлення сценаріїв;
 • Планування конфігурації групових політик (Group Policy Object) і впровадження рекомендацій;
 • Розробка плану тестування;
 • Визначення сертифікатів, портів і конфігурації системи доменних імен (DNS) для забезпечення роботи сервісу;
 • Проведення функціонального тестування та перевірки міграції;
 • Пілотний проект Lync Server 2010 для 100 користувачів;
 • Розгортання клієнтів Microsoft Lync 2010 для 100 користувачів пілотного проекту;
 • Установка і налаштування консолідованого серверу доступу Lync Server 2010 (Edge Server);
 • Настройка Microsoft TMG Server для роботи з Microsoft Lync Server та публікації зовнішнього доступу;
 • Тестування віддаленого доступу до функціоналу Lync Server (IM, інформації про присутність, аудіо / відео, конференц-зв’язок);
 • Проводити розгортання для користувачів Замовника (до 10 000 користувачів);
 • Підготовка документації: функціональна специфікація, фізичний дизайн.

2.2.5 Впровадження платформи для платформи для корпоративного ІТ порталу на базі SharePoint Server 2010

            До рамок послуги входить розробка, налагодження, тестування і розгортання інфраструктури корпоративного порталу на базі Microsoft SharePoint Server 2010 (SharePoint), що включає наступне:

 • Планування та розробка архітектури рішення, зокрема:
  • Інфраструктурних сервісів порталу;
  • Ієрархії сайтів;
  • Створення архітектури Інтранет-порталу;
  • Створення та розвиток тестового середовища;
  • Розробка стратегії резервного копіювання та автоматизації обслуговування SharePoint;
  • Розробка стратегії безпеки інформації SharePoint;
  • Інтеграція з Активним Каталогом;
  • Впровадження рішення у виробничому середовищі;
  • Підготовка документації: функціональна специфікація, фізичний дизайн.

 

2.2.6 Інші Послуги підтримки

 

До рамок послуги входить:

–         Забезпечення працездатності серверних систем централізованої ІТ–інфраструктури в цілому;

–         Розвиток впровадженої централізованої ІТ-інфраструктури згідно підтримки актуального стану;

–         Вирішення запитів звернень ІТ-спеціалістів Замовника, потребуючих високої компетентності та специфічних знань;

–         Вирішення істотних і\або складних інцидентах \ зверненнях які не можуть бути вирішені 1-ою та 2-ою лініями ІТ-спеціалістів Замовника у відведений час;

–         Глибокотехнічні знання по діагностиці та усуненню несправностей у нестандартних сценаріях;

–         Надання знань і досвіду нижнім рівням підтримки;

–         Взаємодія з Вендорами\Постачальниками компонент сервісу (наявність знань для компетентного спілкування з Вендором);

–         Проактивна ідентифікація проблем.

3. Отримання послуг з розгортання програмного забезпечення для ЄЦІП підприємства на базі системи SAP

            Метою надання даних Послуг є побудова Системного ландшафту ЄЦІП – групи систем, які обмінюються і зберігають логічно взаємопов’язані прикладні дані. Ландшафт має складатися з декількох підсистем ЄЦІП розташованих в одному або декількох центрах обробки даних (ЦОД). В залежності від вимог бізнес-процесів в системний ландшафт можуть бути включені також зовнішні (по відношенню до системи ЄЦІП) системи.

Системний ландшафт забезпечує виконання таких вимог:

–        розробка програм, специфічних для Компанії, а також виконання необхідних для користувача налаштувань здійснюється в системі розробок;

–        всі параметри користувальницьких настроювань, а також їх зміни, переносяться в систему забезпечення якості для їх перевірки без зв’язку з продуктивною експлуатацією;

–        всі об’єкти і настройки, імпортовані в тестову систему, можуть бути потім перенесені в продуктивну (робочу) систему;

–        проведення навчання користувачів системи ЄЦІП.

3.1. Cклад Послуг з розгортання програмного забезпечення для ЄЦІП підприємства на базі системи SAP

Таблиця №4

№ п/п Назва Послуги Опис

1

Послуги з розгортання системи розробки ERP Система для розробки програм, специфічних для підприємства, а також виконання необхідних для користувача налаштувань

2

Послуги з розгортання системи Забезпечення якості ERP Система для перевірки всіх параметрів користувальницьких настроювань, а також їх змін.

3

Послуги з розгортання системи продуктивної експлуатації ERP Система для продуктивної роботи

4

Послуги з розгортання системи прототипу ERP Переднастроєна система на базі якої групи впровадження демонструють процеси

5

Послуги з розгортання системи SAP Solution Manager Система ведення проектів ландшафту

6

Інші Послуги підтримки Забезпечення працездатності серверних систем системного ландшафту в цілому

 

Технічні вимоги до перерахованим системам визначаються в процесі виконання проекту і документуються групою технічної підтримки.

Нижче наведено загальні рамки та обмеження Послуг, які застосовуються до усіх Послуг, перелічених в таблиці №1 цієї Специфікації, якщо інше явно не зазначено для відповідної послуги:

–        Організаційні рамки послуг: УДППЗ «Укрпошта»;

–        Географічні рамки: місто Київ (фізичне розташування проектної групи); решта локацій – віддалена робота;

–        Розробка бізнес процесів: не входить до рамок послуг;

–        Розробка додатків: не входить до рамок послуг;

–        Забезпечення відповідності регуляторним нормам: не входить до рамок послуг.

 

3.2.            Зміст Послуг.

3.2.1.      Послуги з розгортання системи розробки ERP

 

До рамок послуги входить наступне:

Розгортання сховища даних:

 • Конфігурування SAN;
 • Конфігурування сховища даних;
 • Виділення лунів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;

Розгортання операційної системи:

 • Розгортання операційної системи;
 • Оновлення ОС SP;
 • Налаштування Lan, FC HBA, користувачів та груп, проектів;
 • Конфігурування розділів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;
 • Встановлення агентів моніторингу SAP;
 • Конфігурація агентів моніторингу SAP;

Розгортання бази даних:

 • Розгортання бази даних;
 • Оновлення бази даних SP;
 • Конфігурування бази даних (spfile, listener, redologs);

Розгортання системи:

 • Розгортання системи SAP ERP;
 • Установка мов;
 • Установка SP, оновлення ядра;
 • Установка LC і оновлення, налаштування журналів;
 • Конфігурування систем (STMS, SPOOL, Profile);
 • Створення та копіювання мандант;
 • Розгортання CUA;

Резервне копіювання:

 • Узгодження політик резервного копіювання;
 • Налаштування резервного копіювання;
 • Підготовка інструкції з резервного копіювання.

 

3.2.2.      Послуги з розгортання системи Забезпечення якості ERP

 

До рамок послуги входить наступне:

Розгортання сховища даних:

 • Конфігурування SAN;
 • Конфігурування сховища даних;
 • Виділення лунів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;

Розгортання операційної системи:

 • Розгортання операційної системи;
 • Оновлення ОС SP;
 • Налаштування Lan, FC HBA, користувачів та груп, проектів;
 • Конфігурування розділів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;
 • Встановлення агентів моніторингу SAP;
 • Конфігурація агентів моніторингу SAP;

Розгортання бази даних:

 • Розгортання бази даних;
 • Оновлення бази даних SP;
 • Конфігурування бази даних (spfile, listener, redologs);

Розгортання системи:

 • Розгортання системи SAP ERP;
 • установка мов;
 • Установка SP, оновлення ядра;
 • Установка LC і оновлення, налаштування журналів;
 • Конфігурування систем (STMS, SPOOL, Profile);
 • Створення та копіювання мандант;
 • розгортання CUA;

Резервне копіювання:

 • Узгодження політик резервного копіювання;
 • Налаштування резервного копіювання.

 

3.2.3.      Послуги з розгортання системи продуктивної експлуатації ERP

 

До рамок послуги входить наступне:

Розгортання сховища даних:

 • Конфігурування SAN;
 • Конфігурування сховища даних;
 • Виділення лунів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;

Розгортання операційної системи:

 • Розгортання операційної системи;
 • Оновлення ОС SP;
 • Налаштування Lan, FC HBA, користувачів та груп, проектів;
 • Конфігурування розділів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;
 • Встановлення агентів моніторингу SAP;
 • Конфігурація агентів моніторингу SAP;
 • Створення дзеркал для розділів бази даних та службових каталогів SAP;
 • Встановлення та конфігурування програмного забезпечення HA Cluster;

Розгортання бази даних:

 • Розгортання бази даних;
 • Оновлення бази даних SP;
 • Конфігурування бази даних (spfile, listener, redologs);

Розгортання системи:

 • Розгортання системи SAP ERP;
 • установка мов;
 • Установка SP, оновлення ядра;
 • Установка LC і оновлення, налаштування журналів;
 • Конфігурування систем (STMS, SPOOL, Profile);
 • Створення та копіювання мандант;
 • розгортання CUA;

Резервне копіювання:

 • Узгодження політик резервного копіювання;
 • Налаштування резервного копіювання.

 

3.2.4.      Послуги з розгортання системи прототипу ERP

 

До рамок послуги входить наступне:

Розгортання сховища даних:

 • Конфігурування SAN;
 • Конфігурування сховища даних;
 • Виділення лунів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;

Розгортання операційної системи:

 • Розгортання операційної системи;
 • Оновлення ОС SP;
 • Налаштування Lan, FC HBA, користувачів та груп, проектів;
 • Конфігурування розділів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;
 • Встановлення агентів моніторингу SAP;
 • Конфігурація агентів моніторингу SAP;

Розгортання бази даних:

 • Розгортання бази даних;
 • Оновлення бази даних SP;
 • Конфігурування бази даних (spfile, listener, redologs);

Розгортання системи:

 • Розгортання системи SAP ERP;
 • Установка мов;
 • Установка SP, оновлення ядра;
 • Налаштування журналів;
 • Конфігурування систем (STMS, SPOOL, Profile);

Резервне копіювання:

 • Узгодження політик резервного копіювання;
 • Налаштування резервного копіювання.

 

3.2.5.      Послуги з розгортання системи SAP Solution Manager

 

До рамок послуги входить наступне:

Розгортання сховища даних:

 • Конфігурування SAN;
 • Конфігурування сховища даних;
 • Виділення лунів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;

Розгортання операційної системи:

 • Розгортання операційної системи;
 • Оновлення ОС SP;
 • Налаштування Lan, FC HBA, користувачів та груп, проектів;
 • Конфігурування розділів сховища даних;
 • Конфігурування системи оповіщення про критичні системні події;
 • Встановлення агентів моніторингу SAP;
 • Конфігурація агентів моніторингу SAP;
 • Створення дзеркал для розділів бази даних та службових каталогів SAP;
 • Розгортання SAPRouter;
 • Конфігурація SAPRouter;

Розгортання бази даних:

 • Розгортання бази даних;
 • Оновлення бази даних SP;
 • Конфігурування бази даних (spfile, listener, redologs);

Розгортання системи:

 • Розгортання системи SAP Solution Manager;
 • Установка мов;
 • Установка SP, оновлення ядра;
 • Установка LC і оновлення, налаштування журналів;
 • Конфігурування систем (STMS, SPOOL, Profile);
 • Створення та копіювання мандант;
 • розгортання CUA;
 • Конфігурація Adobe Document Service (ADS);
 • Конфігурація Solution Workplace;
 • Конфігурація SLD, системного ландшафту;
 • Конфігурація Wily Introscope 7.2;
 • Створення сервісного з’єднання з SAP AG;

Резервне копіювання:

 • Узгодження політик резервного копіювання;
 • Налаштування резервного копіювання.

 

3.2.6.      Інші Послуги підтримки

 

До рамок послуги входить:

 • Забезпечення працездатності серверних систем системного ландшафту ЄЦІП в цілому;
 • Розвиток впровадженої системного ландшафту ЄЦІП згідно підтримки актуального стану;
 • Вирішення запитів звернень ІТ-спеціалістів Замовника, потребуючих високої компетентності та специфічних знань;
 • Вирішення інцидентів всіх рівнів при зверненнях Замовника у відведений час;
 • Глибокотехнічні знання по діагностиці та усуненню несправностей у нестандартних сценаріях;
 • Взаємодія з Вендорами\Постачальниками компонент сервісу (наявність знань для компетентного спілкування з Вендором);
 • Проактивна ідентифікація проблем.

 

 1. 4.      Отримання послуг з налаштування та впровадження програмного забезпечення ЄЦІП

 

            Послуги з налаштування та впровадження програмного забезпечення ЄЦІП (далі – «Послуги з впровадження ЄЦІП», коротко – «Послуги») – це роботи по розгортанню та адаптації стандартної функціональності SAP за допомогою адаптації системи до бізнес-процесів підприємства, не виключаючи проведення організаційних змін бізнес-процесів підприємства під стандартні процеси SAP, виконувані членами проектних груп.

У рамках надання Послуги з впровадження ЄЦІП повинен виконуватися ряд робіт, основними з яких є:

–        Управління проектом створення ЄЦІП;

–        Демонстрація стандартних процесів прототипу;

–        Формування документу «Концептуальний проект»;

–        Налагодження системи;

–        Виконання розробок для заповнення функціональних дефіцитів;

–        Виконання інтеграції з іншими програмними системами (продуктами) підприємства;

–        Тестування системи;

–        Завантаження довідників та історичних даних;

–        Налаштування прав доступу до системи;

–        Підтримка продуктивної експлуатації.

Нижче наведено загальні рамки та обмеження Послуг, які застосовуються до усіх Послуг, перелічених в таблиці №5 цієї Специфікації, якщо інше явно не зазначено для відповідної послуги:

–        Організаційні рамки послуг: УДППЗ «Укрпошта»;

–        Географічні рамки: місто Київ (фізичне розташування проектної групи); решта локацій – віддалена робота;

–        Розробка бізнес процесів: в межах технічних вимог до ЄЦІП (розділи 2-3 вимог до ЄЦІП п.1.2.);

–        Розробка додатків: в межах технічних вимог до ЄЦІП (розділи 2-3 вимог до ЄЦІП п.1.2.);

–        Забезпечення відповідності регуляторним нормам: не входить до рамок послуг.

 

4.1.            Cклад Послуг з виконання проекту впровадження ЄЦІП

 

Таблиця №5

№ п/п Назва Послуги Опис
1 Організаційна підготовка проекту Організація робіт по проекту, підготовка початкової проектної документації.
2 Проектування бізнес-процесів ЄЦІП Уточнення відмінності від стандартних процесів / сценаріїв прототипу SAP, а також бізнес-параметрів організаційної структури підприємства;

проводиться оцінка та опис особливостей і відмінностей від стандартних сценаріїв.

3 Налаштування системи Система налаштовується на основі переліку стандартних сценаріїв з урахуванням задокументованих вимог.
4 Тестування системи Організація та проведення тестування налаштованої системи.
5 Підготовка до продуктивного старту Організація та проведення комплексу робіт по підготовці системи та користувачів до роботи в системі.
6 Продуктивна експлуатація і підтримка Підтримка роботи системи під час дослідно-промислової та промислової експлуатації.

 

4.2.            Зміст Послуг

4.2.1.      Послуга з організаційної підготовки проекту

 

            До рамок послуги входить організаційна підготовка проекту, і ця послуга має включати наступні роботи:

–        Аналіз і уточнення стратегії впровадження;

–        Визначення організаційної структури проекту;

–        Визначення процедур управління проектом.

 

4.2.2.      Послуга з проектування бізнес-процесів ЄЦІП

 

            До рамок послуги входить уточнення відмінності від стандартних процесів / сценаріїв прототипу SAP, а також бізнес-параметрів організаційної структури підприємства та проводиться оцінка та опис особливостей і відмінностей від стандартних сценаріїв.

Нижче наведені роботи, що відносяться до даної послуги:

–        Аналіз і демонстрація сценаріїв SAP;

–        Аналіз існуючої господарської діяльності підприємств;

–        Визначення і документування відхилень від Переднастроєних / стандартних бізнес-процесів;

–        Пропозиції щодо зміни бізнес процесів підприємства (організаційні зміни);

–        Аналіз зовнішньої та управлінської звітності підприємства на предмет заміни стандартними звітами системи, аналіз існуючих «користувальницьких» звітів та необхідність їх розробки;

–        Формування розділів Концептуального проекту;

–        Проектування концепції повноважень з прав доступу користувачів системи до даних в системі.

 

4.2.3.      Послуга з налаштування системи

 

            До рамок послуги входить налаштування  параметрів організаційної структури підприємства. Система налаштовується на основі переліку стандартних сценаріїв з урахуванням задокументованих вимог.

Нижче наведені роботи, що відносяться до даної послуги:

–        Налаштування організаційних структур і основних даних;

–        Реалізація бізнес-процесів згідно з концептуальним проектом;

–        Системне управління, включаючи плани тестування, налаштування середовищ забезпечення якості та продуктивної експлуатації і функції системного адміністрування;

–        Написання ТЗ на розробки;

–        Розробка та тестування процедур перенесення початкових даних з існуючих систем;

–        Розробка визначених у концептуальному проекті інтерфейсних програм (програми забезпечують взаємодію SAP з іншими системами);

–        Розробка розширень (програм для усунення функціональних дефіцитів стандартних процесів SAP);

–        Створення концепції повноважень з прав доступу користувачів системи до даних в системі.

 

4.2.4.      Послуга з тестування системи

 

            До рамок послуги входить тестування системи. Роботи, що відносяться до даної послуги:

–        Підготовка сценаріїв тестування;

–        Проведення функціонального тестування;

–        Проведення інтеграційного тестування.

 

4.2.5.      Послуга з підготовки до продуктивного старту

 

            До рамок послуги входить підготовка підприємства до продуктивного використання системи.

Роботи, що відносяться до даної послуги:

–        Розробка документації для кінцевого користувача і навчального матеріалу;

–        Розробка процедур перенесення початкових залишків і довідників;

–        Уточнення планів підготовки системи до продуктивного старту і підтримки продуктивної експлуатації;

–        Уточнення процесу управління системою (визначення процедури резервного копіювання і відновлення, визначення частоти аналізу продуктивності системи, процедур розширення / зміни системи);

–        Перенесення даних з інших систем (початкових залишків і нормативно-довідкової інформації);

–        Реалізація в продуктивній системі концепції повноважень з прав доступу користувачів до даних в системі.

 

4.2.6.      Послуга з підтримки продуктивної експлуатації і підтримки

 

До рамок послуги входить підтримка функціонування в режимі реального часу.

Роботи, що відносяться до даної послуги:

–        Підтримка продуктивної експлуатації;

–        Завершення даного проекту згідно процедурі завершення.