“Батьківщина” виганяє яценюківських “тушок” Табалових, сімейна фірма яких продала школам картоплю з “дельтою” 40%
11.12.2012   //  

Управління освіти Кіровоградської міськради 19 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Кіровоградоптсервіс» на придбання 100 тон картоплі за 288 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Картопля по 2,88 грн./кг має постачатись в школи Кіровограду до кінця року. Вартість закупівлі значно перевищує ринкові ціни на картоплю. За даними НДІ «Украгропромпродуктивність», середня роздрібна ціна на картоплю в Кіровограді станом на середину жовтня становить 1,78 грн./кг, що майже на 40% дешевше від закупівельної ціни управління освіти.

Основним засновником  ТОВ «Кіровоградоптсервіс» є Людмила Табалова, мати депутата облради Андрія Табалова («Фронт змін»), який балотується до парламенту від об’єднаної опозиції. Батько опозиціонера  Олександр Табалов входить в 200 найбагатших людей по версії журналу «Фокус», заробляючи на виробництві хлібу і продуктів харчування (ТМ «Волошкове поле»).

11 грудня фракція “Батьківщини” прийняла рішення вимагати від Андрія та Олександра Табалових скласти мандати народних депутатів через їх невходження до складу опозиційної фракції. Андрій Табалов балотувався від “Батьківщини” в окрузі №99 у Кіровограді, Олександр Табалов пройшов до парламенту за списком об’єднаної опозиції (№49).

За словами нардепа від “Батьківщини” Володимира Яворівського, Табалови пройшли до Ради за квотою “Фронту змін” Арсенія Яценюка.

“Привів Яценюк. Вони були членами… Син молодший був, до речі, головою “Фронту змін” Кіровоградської області. Тобто це не просто так людей на вулиці підхопили”, – розповів Яворівський в ефірі “5 каналу”.