Донецьким нахабно злили 69 мільйонів на Дарницький вузол, який коштує вже півмільярда
28.11.2012   //   61 Переглядів

ДТГО «Південно-Західна залізниця» 12 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Інтех компані» на роботи з будівництва комплексу технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла в районі станції Дарниця вартістю 68,68 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Кошти виділено на облаштування пунктів живлення контактної мережі, освітлювальних мачт, влаштування підлог та фундаментів в цеху обточки колісних пар, благоустрій та інші супутні роботи. Гроші потрібно освоїти до кінця цього року.

Засновником донецького ТОВ «Інтех компані» є Антон Максімов. Він також є співзасновником ТОВ «Фінансова компанія «Енергоінвест», яке було єдиним конкурентом на тендері. Максімову належить 20% статутного капіталу «Енергоінвесту», що не підпадає під норму про пов’язаних учасників тендеру з 25% порогом власності.

Разом з тим 80% статутного капіталу «Енергоінвесту» належить Денису Кулікову. Він відомий як заступник директора «Інтех компані». І саме в цій якості Куліков на початку листопада отримав від «Укрзалізниці» знак «За сприяння розвитку залізничного транспорту» з нагоди завершення будівництва на Дарниці.

Загалом з серпня 2011 року на розбудову комплексу технічної пасажирської станції в районі станції Дарниця проведено тендери на 464,31 млн грн. Також підряди отримували ТОВ «Інтех компані» і ТОВ «Мегабудпроект».