8 мільйонів на газифікацію розіграли між рідними компаніями
26.11.2012   //   40 Переглядів

ПАТ по газопостачанню та газифікації «Кримгаз» 15 листопада за результатами тендерів уклало з ПАТ «Кримгазбуд» угоди на будівництво двох газопроводів  вартістю 7,87 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Зокрема у 4,88 млн грн. обійдеться будівництво газопроводу середнього тиску до села Берегове Бахчисарайського району. Підряд отримало ТОВ «Альфагазінвест».

Сімферопольське ТОВ «Альфагазінвест» заснували Ніна Копкова, Тетяна Шпілевська та Олена Ясіна. До березня минулого року всі вони входили до складу засновників ТОВ «Агрогазбуд» єдиного конкурента «Альфагазінвесту» на цьому конкурсі. Різниця пропозицій склала 0,4%.

Ще за 2,99 млн грн. мають почати будувати газопровід середнього тиску від АГРС у селі Краснокам’янка до газопроводу середнього тиску смт. Гурзуф м.Ялта. Підряд отримало ПАТ «Кримгазбуд». Головою правління ПАТ «Кримгазбуд» та власником 45,7%  його акцій цього підприємства є депутат Верховної Ради АРК від Партії регіонів Петро Зайцев. З 2008 р. ПАТ «Кримгазбуд» отримало підрядів на 329,62 млн грн.

Єдиним конкурентом «Кримгазбуду» було ТОВ «Південь-Газбуд». Наразі фірма зареєстрована на Миколу Буділовського, однак до травня 2003 р. половина статутного капіталу належала безпосередньо Петру Зайцеву, ще чверть – «Кримгазбуду». Різниця пропозицій склала 2,4%.

Це не перший раз, коли компанії приходять на тендери разом: у жовтні «Кримгазбуд» отримав 81,51 млн грн. на газифікацію сіл Сакського і Совєтського районів. Різниця між «Кримгазбудом» і «Південь-Газбудом» на одному з тендерів тоді склала 0,7%.