Податківці дали 35 мільйонів на ремонт головного офісу фірмі, повязаній з (не)заступником Арбузової (додано)
19.11.2012   //   423 Переглядів

 (Додано дані ДПСУ щодо причетності Г.Сидоренка до АППУ)

Ремонт одного поверху і інженерні мережі коштуватимуть дорожче, ніж альтанка в "Синьогорі" Януковича

Державна податкова служба України 15 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «СТС-генпідряд» на капітальний ремонт адміністративного будинку на Львівській площі, 8 у Шевченківському районі м.Києва. Вартість угоди склала 35,50 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця цього року потрібно виконати ремонтні роботи на четвертому поверсі будинку, в якому знаходиться головний офіс ДПС. В тому числі потрібно улаштувати акустичні конструкції стель, покрасити та оклеїти шпалерами стіни приміщень. Передбачені фасадні роботи з заміною 3,3 тис м2 склопакетів. Також потрібно провести роботи по інженерним мережам з придбанням трансформаторної підстанції, влаштуванням теплообмінників.

Засновниками ТОВ «СТС-генпідряд» є Василь Запорожець, його син Руслан та ТОВ «СТС-конструкція». Власниками цієї фірми в свою чергу є Василь Запорожець та віце-президент Асоціації платників податків України (АППУ) Григорій Сидоренко.

Нагадаємо, головою АППУ є мати голови Нацбанку України Валентина Арбузова.

Після призначення в 2010 році головою Державної податкової адміністрації Аолександр Клименка ДПАУ замовила роботи з коригування робочого проекту «Капітальний ремонт адміністративного будинку ДПА» на Львівській площі, 8 вартістю 4,98 млн грн. і заплатило 2,50 млн грн. на створення тимчасових робочих міст для керівників ДПАУ, поки буде йти ремонт у їх офісах.

Після опублікування інформації до «Наших Грошей» звернулась прес-служба Державної податкової служби України з вимогою спростувати інформацію про Григорія Сидоренка.

«Повідомляємо, що Григорій Сидоренко не є віце-президентом Асоціації платників податків України і ніколи не був заступником Валентини Арбузової, оскільки Рішенням Ради АППУ від 7 жовтня 2010 року був виключений з членів Асоціації за втрату зв’язку з організацією та несплату більше року членських внесків. Також повідомляємо, що Валентина Арбузова не є головою АППУ, а відповідно до Статуту є Президентом Асоціації платників податків України та обрана на цю посаду 10 грудня 2010 року VII З’їздом Асоціації строком на 2 роки», – повідомила прес-служба ДПСУ.

В свою чергу «Наші Гроші» повідомляють, що інформація про те, що Григорій Сидоренко є віце-президентом АППУ була отримана з сайту Асоціації за цим посиланням 18 листопада. Однак після опублікування новини вона була звідти видалена. Разом з тим, в кеші ця сторінка збереглась, Google її востаннє фіксував 26 жовтня 2012 року (див. принт-скрін). Також на сайті АППУ не було жодного повідомлення про виключення Сидоренка з лав Асоціації, яке можна було знайти пошуком по сайту.

«Наші Гроші» приносять вибачення Валентині Арбузовій за те, що її було названо головою, а не президентом Асоціації платників податків України.