«Регіонал» і радник Кернеса підіграли Євелю на розіграші 62 мільйонів на площу Конституції
09.11.2012   //  

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 2 листопада уклало угоду з ТОВ «Стальконструкція» на реконструкцію майдану Конституції. Вартість угоди склала 62,27 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Разом з тим фактичні будівельні роботи на площі були у розпалі ще в липні, і робила її саме «Стальреконструкція». Про проведення конкурсу було офіційно оголошено лише 3 вересня.

Власником 51% статутного капіталу ТОВ «Стальконструкція» почесний громадянин Харківської області Сергій Євель.

Конкурентами ТОВ «Стальконструкція» на цьому тендері були ТОВ «Управління механізації «Аерошляхбуд», котру через ланцюжок засновників контролюють сім’я Стефановичів та депутат Харківської міськради від Партії регіонів Леонід Янов, а також ТОВ «Паркінг+». Директор та співзасновник «Паркінг+» Володимир Чумаков у січні 2010 р. був призначений радником мера Геннадія Кернеса з питань ЖКГ, а в травні того ж року – головою Департаменту будівництва міськрад. Після цього у липні 2011 р. фірму перереєстровано на Галину Давидову, В’ячеслава Блінкіна та офшор з Віргінських островів «Валдхелм трейдінг корп.».