Бойко роздав науковцям 53 мільйони, щоб за чотири роки придумали щось модернове для вуглепрому
09.11.2012   //   45 Переглядів

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 7 листопада за результатами тендерів уклало низку угод на виконання науково-дослідних робіт на суму 52,62 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Державним науковим установам замовлено 57 робіт. Найдовше – до кінця 2016 року – буде виконуватись розробка керівного документу «Структура шахтного фонду України та виробничі потужності діючих шахт і розрізів» за 1,06 млн грн.

На три роки розраховано такі роботи як створення прохідницького комбайну для швидкісного проведення розкривних виробок під високонавантажені лави по міцних породах вартістю 3,15 млн грн., створення  системи гасіння займання метану від фрикційного іскріння для очисних і прохідницьких комбайнів за 1,89 млн грн. та інше.

Найбільші підряди отримали ДП «Донецький ДНДПКЕ інститут комплексної механізації шахт» (13,29 млн грн.), державний Макіївський НДІ з безпеки робіт у гірничій промисловості (5,64 млн грн.), НДІ гірничорятувальної справи та пожежної безпеки «Респіратор» (4,92 млн грн.), ПАТ «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут «Вуглемеханізація» (5,50 млн грн.). Ще 23 млн грн. розділили між 13 установами.