Під керівництвом зятя Ківалова державний завод отримав підряди вже на 266 мільйонів
08.11.2012   //   75 Переглядів

Державна адміністрація залізничного транспорту України 25 жовтня уклала угоду з ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод ім. Січневого повстання 1918 року» на послуги з модернізації секцій електропоїздів ЕР9Е вартістю 51,19 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки цей завод «є єдиним підприємством, яке виконує капітальні ремонти обсягів КР-1, КР-2, капітально-відновлювальні ремонти (КРП) та модернізацію усіх типів та серій електропоїздів», повідомляється в обґрунтуванні закупівлі.

З 2008 року завод ім. Січневого повстання, який знаходиться у власності Мінінфраструктури, отримав державні підряди на 671,54 млн грн. При цьому в 2010 році завод не виграв жодного державного тендеру. А 265,99 млн грн. з загальної суми завод отримав за десять місяців 2012 року після призначення нового директора Олега Бондара, відомого як зять народного депутата від Партії регіонів Сергія Ківалова. Раніше Бондар працював заступником міністра транспорту. До державної служби очолював компанію «United Marine Group», яка спеціалізується на морських вантажних перевезеннях.