В перинатальний центр купили обладнання на 13 мільйонів
01.11.2012   //   93 Переглядів

Головне управління з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 23 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «МК Ксенко»  на придбання медичного обладнання для обласного перинатального центру. Вартість угоди склала 12,76 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Придбано 59 госпітальних ліжок та 30 ліжок для новонароджених, гінекологічні крісла, пологові ліжка-трансформери, операційний стіл, інкубатори, реанімаційні системи, фетальні монітори і т.д.

Обладнання закуповують коштом державного бюджету, отримати його повинні до кінця цього року.

За неофіційними даними, «МК Ксенко» вважається близьким до екс-голови Міністерства охорони здоров’я Олександра Аніщенка, який до призначення міністром очолював Донецький облздоров. Офіційними засновниками фірми є львів’янин Ігор Домарадзький і донеччанка Тамара Прокопчук. За останні два з половиною роки фірма отримала замовлень на 211,74 млн грн.

Нагадаємо, в серпні облдержадміністрація без відкритих торгів віддала підряд на реконструкцію перинатального центру вартістю 52,93 млн грн. фірмі «Опорядрембуд», яку контролює дружина голови правління ПАТ «Рівнегаз» Людмила Дубас. Тоді в ОДА повідомили, що будівельні роботи мають бути виконані у дуже стислі терміни, оскільки в Адміністрації президента вимагали відкрити центр в жовтні, напередодні парламентських виборів. Однак зараз відкриття центру представники Рівненської ОДА обіцяють лише в грудні.