94 мільйони на реконструкцію запорізького Палацу спорту злили на віргінський офшор
31.10.2012   //  

КП «Управління Капітального будівництва» міста Запоріжжя 24 жовтня а результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт» на реконструкцію міського Палацу спорту «Юність». Вартість закупівлі склала 93,62 млн грн. про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

В Палаці спорту буде обладнано залу для глядачів на 2 287 місць та окрему VIP-трибуну на 170 місць. Зокрема повинні реконструювати саму льодову арену, влаштувати систему кліматизації льодового поля та трибун, опалення, водопровід, каналізацію, реконструювати спортзал, сауну, трибуни, покрівлю й підлогу, зробити внутрішнє оздоблення, завезти нову сантехніку та меблі.

Реконструкцію проводять коштом державного бюджету, завершити роботи повинні до кінця наступного року. Запорізький палац «Юність» включено до державної програми «Хокей України». Відповідне рішення було прийнято за участі віце-премєра Бориса Колеснікова.

Фірма «Буд-Енерго-Стандарт»  має статутний фонд 7 тис грн. і заснована віргінською компанією «Трейд Груп Текнолоджі Корп.». Директором є Юрій Матвєєв.

Єдиним допущеним до участі в конкурсі конкурентом було ТОВ «БК «АртРемБуд»  Ольги та Артеми Сторчеусів. Різниця пропозицій склала 1,5%.

Раніше ці фірми разом брали участь у тендері на реконструкцію обласного протитуберкульозного диспансеру. Підряд вартістю 16,50 млн грн. отримав «АртРемБуд».