Донецький орденоносець отримав ще 10 мільйонів на касу «Олімпійського»
24.10.2012   //   91 Переглядів

НСК «Олімпійський» 22 жовтня уклав угоду з ТОВ «Донбасінформзв’язоксервіс» на реконструкцію касового павільйону стадіону на Спортивній площі, 1 в Києві. Вартість угоди склала 9,61 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В конкурсній не повідомляється які саме роботи потрібно виконати в рамках угоди, розрахованої до 30 листопада 2012 року. Ці роботи були визначені державною програмою підготовки до Євро-2012, відтак торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника».

Засновником ТОВ «Донбасінформзв’язоксервіс» зі статутним капіталом 9,6 тис грн. є Геннадій Рибенков. Президент Віктор Янукович в липні нагородив його орденом «За заслуги» ІІІ ступеня «за значний особистий внесок у підготовку і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, успішну реалізацію інфраструктурних проектів».

Донецька фірма почала отримувати державні підряди наприкінці 2010 року після призначення Бориса Колеснікова віце-прем’єром з питань Євро-2012. З того часу «Донбасінформзв’язоксервіс» отримав низку підрядів від київського НСК «Олімпійський» на загальну суму 631,44 млн грн. Всі підряди фірма отримала без відкритих торгів.

Нагадаємо, вартість реконструкції НСК «Олімпійський» після призначення Колеснікова віце-прем’єром зросла майже вдвічі до 4,6 млрд грн. Основним генпідрядником реконструкції стало ТОВ «АК Інжиніринг», яке брало участь в будівництві «Донбас-арени» та кількох об’єктів в Донецьку.