В міст Кирпи закопають ще півмільярда (оновлено)
20.10.2012   //   136 Переглядів

(додано дані про дату підписання угоди та причину обрання виконавця робіт)

ДТГО «Південно-Західна залізниця» обрав ТОВ «Гідроінжбуд» для будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р.Дніпро у м.Києві вартістю 466,70 млн грн. Угоду укладено 11 жовтня. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Частину мостового переходу на залізничній ділянці «Київ-Московський» – «Дарниця» будуватимуть за державні кошти. Роботи мають бути завершені до березня наступного року.

Торги проведено за некокнурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”, оскільки “Гідроінжбуд” був обраний генпідрядником будівництва в 2010 році. Станом на кінець 2011 р. в будівництво мосту вже вклали 9,16 млрд грн. «Гідроінжбуд» з 2010 року отримало підряди на будівництво «мосту Кирпи» вже на 1,65 млрд грн.

Засновником «Гідроінжбуду» є ТОВ «Будсервіс», що належить Сергію Копистирі і Валентині Бурківській.

Залізнично-автомобільний міст через Дніпро почали будувати в 2004 р., коли міністром транспорту був Григорій Кирпа, через що за мостом закріпилася неофіційна назва «Міст Кирпи».

Весною 2010 р. була офіційно відкрита залізнична частина, в грудні цього ж року відкрили рух автотранспорту з лівого берегу на правий. Ще через півроку транспорт рухався вже в обидва роки. В 2011 р. завершили правобережну частину мосту, відкрили заїзди з боку моста Патона та на Видубичі. В 2012 р. почали будувати заїзди з лівого берегу, з’їзди на Дніпровську набережну та комплекс автовокзалу «Видубичі».