Керівний «регіонал» отримав 29 мільйонів на перинатальний центр «в одні руки» через наказ губернатора
15.10.2012   //   78 Переглядів

Управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації 11 жовтня уклало угоду з ТОВ «Техно-Буд» на реконструкцію будівель обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» по вул.Замкова, 10 в м.Тернополі. Вартість угоди склала 29,37 млн грн. По це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Реконструкцію проводять за кошти державного та місцевого бюджетів. Завершити роботи повинні вже до кінця цього року.

Тендер проведено за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника».  Нагальну потребу у здійсненні закупівлі обґрунтовують розпорядженням голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна щодо урочистого відкриття перинатального центру в грудні 2012 року.

Обрання підрядником «Технобуд» пояснюється необхідністю «залучення досвідченого генпідрядника».

Засновником тернопільського ТОВ «Техно-Буд» наразі є Євгенія Лукіна. До жовтня 2010 року співвласником фірми був Василь Лукін, керівник фракції Партії регіонів у міській раді Тернополя, член постійної комісії з питань використання комунального майна. До замовлення по перинатальному центру за останні чотири роки фірма виграла лише три тендери на загальну суму 22,34 млн грн.

Також на початку жовтня було оголошено тендер на закупівлю медичного обладнання та меблів для центру, очікувана вартість закупівлі – 12 млн грн.