Передвиборчий ремонт дитсадка для «тушки»-Жванії коштує як три дитсадки на Західній Україні
20.09.2012   //   514 Переглядів

Губернатор Одещини Едуард Матвійчук перевіряє, як освоюють рекордні 32 мільйони гривень на передвиборчому перетворенні казарми в дитсадок

Біляївська міськрада Одеської області 6 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Білд-про» на реконструкцію будівлі казарми під дитячий садок на 150 місць в м.Біляївка. Вартість угоди склала 32,23 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи фінансуються з державного та обласного бюджетів і мають бути закінчені цього року.

На персональному сайті одеського губернатора Едуарда Матвійчука (Партія регіонів) повідомляється, що це будівництво ведеться в рамках програми «Народний бюджет», ініційованого Партією регіонів. В рамках цієї програми в Одеській області ремонтуються об’єкти соціальної сфери за кошти місцевих і державного бюджетів.

Одним з кураторів «Народного бюджету» є народний депутат Давід Жванія, який балотується до парламенту за підтримки Партії регіонів в окрузі №140, центром якого є Біляївка.

Засновником ТОВ «Білд-про» є Вадим Теплицький. Він також є директором будівельної компанії «Берег-Жилстрой» з групи «Берег» народного депутата Олександра Радковського, який балотується за списком «Батьківщини» на непрохідному 120-му місці.

Так має виглядати дитсадок в Білявці на той час, як місцеві виборці голосуватимуть за/проти Давіда Жванії

Реконструкція дитсадка в Біляївці є найдорожчою серед замовлених робіт по дитсадкам в Україні цього літа.

За кошти, виділені на передвиборчу реконструкцію одного одеського дитсадка, на Західній Україні було замовлено будівництво та реконструкцію трьох дитсадків. Відповідні угоди на загальну суму 32,65 млн грн. було укладено 6-7 вересня, тобто одночасно з одеським тендером.

Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації замовило реконструкцію дитячого садка в селі Гвіздець Коломийського району вартістю16,60 млн грн. ТОВ «Рембудкомінвест» має до кінця 2014 року зробити з дитсадка, розрахованого на 280 місць, зробити дитсадок на 120 місць та спальний корпус на 80 місць для дівчаток школи-інтернату.

Також Івано-Франківська ОДА за 2,69 млн грн. замовила ПМП «Оріон» будівництво дитячого садка на 40 місць в присілку Довга, с.Верхній Ясенів, Верховинський р-н. Роботи треба виконати до кінця 2014 року.

Сокільницька сільрада Пустомитівського району Львівської області замовила ТОВ «Західенергомонтаж» будівництво дошкільного навчального закладу на 75 місць за 13,35 млн грн. Роботи треба виконати до кінця 2013 року.