«Прокладка» знову підняла ціну на шлам, заробивши на «Донбасенерго» вже 2,56 мільярди
17.09.2012   //   57 Переглядів

ПАТ «Донбасенерго» 6 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Траст інвест» на придбання 100 тис тон шламу антрацитового для Старобешівської ТЕС за 25,00 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Ціна шламу для «Донбасенерго» за два місяці зросла майже на 20%. В липні держпідприємство купило у цього з постачальника шлам по 210 грн./т, тоді як зараз ціна склала 250 грн./т.

ТОВ «Траст Інвест» зі статутним капіталом 5 тис грн. зареєстровано наприкінці лютого 2012 року. Засновником є Дмитро Шкляров. Компанія прописана по вул. Коваля, 80-а в Донецьку, де також зареєстровано ТОВ «Метінвест-Україна» Ріната Ахметова.

«Траст Інвест» вигравало тендери виключно «Донбасенерго», отримавши підряди на загальну суму 2,56 млрд грн. На попередніх тендерах вугілля від цієї фірми також коштувало держпідприємству значно дорожче, ніж від державного постачальника.

«Траст Інвест» почало вигравати тендери одночасно з призначенням керівником «Донбасенерго» депутата Донецької міськради від Партії регіонів Едуарда Бондаренка (директор ТОВ «ВТФ «Угольтранс»). До цього «Донбасенерго» більше року не купувало вугілля у структур Ахметова.