«Укрзалізниця» налізингувала вагонів ще на 2 мільярди у «прокладки» зі статутником тисячу гривень
11.09.2012   //   98 Переглядів

ДП «Дарницький вагоноремонтний завод» 29 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Прем’єр Лізінг» на придбання в лізинг 2 тисяч на піввагонів на суму 2,04 млрд грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вагони мають бути поставлені в 2012-2013 роках, строк надання лізингових послуг протягом 7-ми років.

Це вже друга масштабна угода «Укрзалізниці» з «Прем’єр Лізингом». Днями ДП «Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів» замовило фірмі 3 тисячі напіввагонів на 3,06 млрд грн.

Засновником ТОВ «Прем’єр Лізинг» зі статутним капіталом 1000 грн. (одна тисяча гривень) є Анатолій Герасименко, мешканець смт Білокуракине Луганської області. Компанія прописана за адресою масовою реєстрації в Києві по вул. Горького, 97.

На цьому тендері знову єдиним допущеним до участі конкурентом було ТОВ «Укррослізинг». Засновником цієї фірми є кіпрська компанія «Укррослізинг сайпрус лімітед», а директором Світлана Жукова, також відома як керівник фірми «ВТБ-лізинг», що входить в групу російського «Внешторгбанка».

Як і на попередньому тендері заявку подавало ПАТ «Лізингова компанія «Укртранслізинг». Однак ця пропозиція знову була відхилена з формальних обставин: відсутні довідка з питань банкрутства, довідка з ДПІ про відсутність просроченої заборгованості по обов’язковим платежам до бюджету, копія статуту не завірена нотаріально. 49% акцій «Укртранслізинг» належить компанії «Лемтранс», яку цього року група Ріната Ахметова вирішила викупити у інших співвласників – компаній Віктора Януковича, Ігоря Гуменюка та Антона Пригодського. Минулого року «Укртранслізинг» було основним постачальником техніки для «Укрзалізниці».