У Вілкула купили 360 медичних автомобілів по завищеним цінам
11.09.2012   //   99 Переглядів

ОКЗ «База спеціального медичного постачання» Головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації 30 серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Техкомплект» на придбання 360 легкових автомобілів для медичних закладів області на суму 34,56 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Коштом обласного бюджету придбано 177 автомобілів ВАЗ 21214 (Нива) і 183 Geely CK-2. Вони повинні напис на дверцятах «медична допомога», багажні відділення мають бути обладнані полицями та ременями для перевезення медикаментів та устаткування. Також машини мають бути укомплектовані спеціальним санітарним медичним обладнанням (перелік не уточнюється), медичним ящиком-укладкою, сумкою лікаря та контейнером для медикаментів. Іншого додаткового обладнання в конкурсній документації не передбачено.

Ціна на базову модель ВАЗ 21214 становлять 86 тис грн., Geely CK-2 коштує від 55 тис грн. На тендері ж було отримано середню ціну на ці автомобілі у розмірі 96 тис грн. Ціни на окремі моделі управління здоров’я всупереч вимогам Мінекономрозвитку на сайті «ВДЗ» не опублікувало.

В червні місцеві ЗМІ повідомляли, що у Дніпропетровську міським медцентрам у присутності мера вручили 23 легкові автомобілі, обладнані медичним устаткуванням для сімейних лікарів – з портативними електрокардіографами, сумками-укладками та холодильниками для медикаментів. Машини були придбані за 2 мільйони з міського бюджету.

Нагадаємо, уряд Юлії Тимошенко в 2009 році  придбав тисячу автомобілів Opel Combo для сільських лікарів по 12,5 тис євро за штуку. За цю закупівлю екс-прем’єр отримала карну справу, яка не дійшла до суду.