На «Охмадит» виділено вже 416 мільйонів
21.08.2012   //   124 Переглядів

ДП «Укрмедпроектбуд»  14 серпня уклало угоду з ТОВ «Укрпрофмед» на продовження робіт по будівництву Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» в липні-грудні вартістю 176,16 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Будівництво нового комплексу в «Охматдиті» (Київ) почалось минулого року в рамках підготовки до Євро-2012. Відтак компанію «Укрпрофмед» було обрано генпідрядником будівництва по неконкурентній процедурі закупівлі «в одного учасника». З врахуванням останньої закупівлі «Укрпрофмед» отримав будівельні підряди по «Охматдиту» на загальну суму 416,15 млн грн.

Станом на червень 2012 року, генеральним підрядником вже проведені роботи з інженерної підготовки будівельного майданчика та будівельно-монтажні роботи з улаштування котловану, пальового поля і фундаментної плити блоків (А, Б, В, Г, Д, Е, С)  лікувально-діагностичного корпусу та основних несучих елементів від відмітки – 8,300м до відмітки – 4,000м. Про це повідомляється в обґрунтуванні закупівлі.

«Охматдит» є єдиним в Україні медичним закладом IV рівня загальною потужністю 620 ліжок, в якому надається високоспеціалізована медична допомога дітям за 29 педіатричними спеціальностями.

ТОВ «Укрпрофмед» відоме як оптовий торговець фармацевтичними товарами. До кінця 2010 року її основним власником була Олена Бех, відома як засновниця ще однієї фармацевтичної компанії «Інтерфарм». В 2010 році Олена Бех була регіональним представником компанії «Sanofi Pasteur». Власницею  «Укрпрофмеду» залишилась Ірина Коваль, багаторічна партнерка Олени Бех.

Нагадаємо, наприкінці 2010 року держпідприємство «Укрвакцина» подало позов в американській суд на компанії «Інтерфарм», «Olden Group» за трикратне завищення цін на вакцини при постачанні в Україну в 2008 році. В суді було доведено, що Україна понесла збитки у розмірі $26 млн.