Скандальний будівельник за 8 мільйонів укріпить берег водосховища в селі Януковича і ще десь
30.07.2012   //   113 Переглядів

Дніпровське басейнове управління водних ресурсів Держводагентства України 26 липня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Собі» на берегоукріплення Київського водосховища на суму 8,06 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Земляні береги каналів в "Межигірї"

Берегоукріплення Київського водосховища в адміністративних межах с.Нові Петрівці Вишгородського району коштуватиме 2,50 млн грн. Планується розробка донних відкладень з під основи двох невказаних споруд з навантаженням на баржу, також потрібно накидати каміння для укріплення берегу.

Поряд з селом Нові петрівці знаходиться резиденція Віктора Януковича «Межигір’я».

Ще 5,56 млн грн. коштуватиме розробка донних відкладень з під основи споруди з навантаженням на баржу та змив відкладень з бетонного кріплення берегу у невказаному місці Київського водосховища.

Камяні берега Київського водосховища в Вишгороді, де проходить Формула-1 на воді

В Вишгороді другий рік поспіль проходить один з етапів Гран-прі «Формула-1» на воді, в яких змагаються швидкісні човни. Гонка проходить в акваторії міста, берег якої укріплено бетоном.

Засновниками ТОВ «Собі» є Сергій Надєєв та Андрій Шалоплут, який є також одним з співзасновників ТОВ «Інвес». Ця компанія відома зведенням багатоповерхового будинку в Маріїнському парку поряд з Верховною Радою, яку після обрання президентом хотів знести Віктор Ющенко.