Родич Колеснікова в «Борисполі» показав європейцям український бізнес-клімат і привітність
20.07.2012   //   283 Переглядів

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»  13 липня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Зар ейр системс» на постачання спецтехніки вартістю 49,82 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано два безводильні тягачі для буксирування повітряних суден по 4,04 млн грн. В цьому тендері брали участь п’ять компаній, в тому числі німецький виробник такої техніки «Goldhofer Aktiengesellschaft» та французький виробник «TLD Europe». Ці компанії пропонували тягачі по 330-340 тис євро. Однак дешевші пропозиції від виробників було відхилено через невідповідність кваліфікаційним критеріям та умовам документації конкурсних торгів. В чому саме полягала невідповідність в рішенні тендерного комітету «Борисполя» не повідомляється. Не було допущено до оцінки і пропозицію ТВО «Централ Бізнес Групп», яке пропонувало тягачі вдвічі дорожче від переможця.

Також придбано три спецмашини для проведення де/анти-айсингу літаків по 13,91 млн грн. В цьому тендері європейські компанії участі не брали. Як і в тендері на придбання тягачів перемогу розіграли між собою «Зар ейр системс» і «Рапіскан Системс Україна».

Засновниками ТОВ «Зар ейр системс» зі статутним капіталом 3 тис грн. є Олександр Жовклий, Владислав Конотоп та Юрій Власенко, який також є співзасновником ТОВ «Ватек». В рамках підготовки до Євро-2012 аеропорти Львова та Донецька придбали у цієї компанії техніки на 159,4 млн грн.

Аеропорт «Бориспіль» очолює Антон Волов, племінник дружини віце-прем’єра з питань Євро-2012 Бориса Колеснікова.

«Опозиція нехай розслідує діяльність уряду Юлії Тимошенко, у якого були чотири з половиною роки до початку Євро, коли вони повинні були проводити тендери і спокійно будувати об’єкти до Євро. Замість цього незрозуміло на що було витрачено півмільярда доларів, а я в спадок від них отримав чистий Сталінград. Ці заяви з розряду того, хто голосніше за усіх кричить “Тримай злодія”!», – днями заявив в інтерв’ю Колесніков відповідаючи на питання про можливість корупційних зловживань під час підготовки до Євро-2012.