Будівництво нового офісу Генпрокуратури коштує вже 147 мільйонів. Ще третина мільярда в тіні?
17.07.2012   //   226 Переглядів

Генеральна прокуратура України 12 липня за результатами тендеру уклала угоду з ЗАТ «Укратоменергобуд» на третю чергу реконструкції з прибудовою адміністративного будинку по вул.Різницькій, 13/15 в Печерському районі м.Києва. Вартість угоди склала 46,20 млн грн. Роботи потрібно виконати до кінця 2012 року. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Проектом передбачається будівництво прибудови адміністративного будинку, яка складається з двох блоків – 9 і 14 поверхів. Передбачено під’їзд до будівель здійснювати з вул. Гусовського. Стіни корпусів №3 і №4 – із скляних навісних фасадних систем фірми «Zеrringеr». Внутрішні перегородки приміщень – каркасного типу, звукоізоляція «Rockwool». Стелі підвісні із гіпсокартону та акустичних матеріалів. Покрівля – ПВХ мембранна по утепленій залізобетонній плиті покриття. Водовідвід внутрішній, воронки з електропідігрівом.

В грудні Генпрокуратура замовила «Укратоменергобуду» роботи по другій черзі будівництва офісу вартістю 93,99 млн грн. Також компанії було замовлено проектні роботи вартістю 6,49 млн грн. При цьому в «ВДЗ» відсутні дані про тендер на будівельні роботи першої черги. Відтак загальна вартість будівництва нового офісу Генпрокуратури згідно укладених і опублікованих належним чином угод становить щонайменше 146,68 млн грн.

Разом з тим в травні 2011 року ГПУ  провела перший тендер на реконструкцію офісу на Різницькій, 13/15. Було акцептовано пропозицію «Укратоменергобуду» вартістю 312,93 млн грн. Однак дані про укладання угоди опубліковані не були. За даними «Української правди», не було опубліковано відповідний номер «ВДЗ».

ЗАТ «Укратоменергобуд» контролюється бізнесменом Валерієм Штогріним. Після того, як компанія вигравати тендери Генпрокуратури, вона також отримала низку підрядів КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» по неконкурентній процедурі закупівлі «в одного учасника». «Укратоменергобуду» було віддано генпідряди на будівництво під’їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту (поблизу примикання вул.Кіровоградської) до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) вартістю 174,35 млн грн. і будівництво транспортної розв’язки на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе на загальну суму 780,14 млн грн.