У Колеснікова вже після Євро-2012 найняли юристів на супровід таємного запозичення
16.07.2012   //   106 Переглядів

ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» 6 липня уклало угоду з АО «ЮФ «Ілляшев та Партнери» на послуги з юридичного супроводу організації та залучення запозичення під державні гарантії. Вартість угоди склала 500 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки юридична фірма залучається на виконання Держпрограми підготовки до Євро-2012, яка звільняє від необхідності відкритих торгів. Сам чемпіонат завершився 1 липня.

Разом з тим, в обґрунтуванні закупівлі не повідомляється яке запозичення здійснює чи здійснило ДП «Фінансування інфраструктурних проектів», для якого було найнято юридичну фірму.

ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» створено наказом Національного агентства з підготовки та проведення Євро-2012 7 вересня 2010 р. Уряд України постановою від 12 жовтня 2010 р. узгодив «ФІП» умови випуску облігацій під держгарантії на суму до 4,5 млрд грн. для фінансування підготовки Євро -2012. В 2011 році «ФІП» розмістило семирічні єврооблігації на $689 млн.

Юридична фірма «Ілляшов та партнери» вперше отримала підряд «ФІП». В 2010-2011 роках держпідприємство укладало угоди на юридичні послуги з

ТОВ «Андрій Кравець та Партнери». Фінансові послуги з організації та залучення запозичення замовлялись «Морган Стенлі енд Ко. Інтернешнл плс» (Morgan Stanley & Co. International plc).