Нейрохірурги отримали японський суперрентген за словацькою суперціною
27.06.2012   //  

ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України» 18 червня за результатами тендеру уклала угоду з ПрАТ «УМТ» на придбання агіографічної системи за 16,80 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано рентгенохірургічну ангіографічну систему Infinix VF-i/SP підвищеної гнучкості з монтажем на підлозі та ЦПД з монітором пацієнта PHOEBE PRO виробництва фірми «Toshiba» (на фото). На сайті виробника ціна на систему відсутня.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Емансіс Інтернешинел», яке пропонувало систему INNOVA 3100-IQ. Такий прилад компанії «GE» 2012 року випуску коштує від 650 тис євро, або близько 6,60 млн грн. Разом з тим «Емансіс Інтернешинел» пропонувало його за 17,50 млн грн.

Єдиним акціонером ПрАТ «УМТ» в липні 2011 року став Андрій Рехак (Словаччина). Після цього фірма почала регулярно вигравати державні тендери, наростивши свої тендерні здобутки у 2011 році до 150 млн грн., що в шість разів більше у порівнянні з попереднім роком.