Водовід під Сумською відремонтують за півтора роки і 7 мільйонів
19.06.2012   //   102 Переглядів

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 5 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ ІВФ «Спецтехстрой» на санацію водопровідної мережі по вул.Сумській вартістю 7,30 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До грудня 2013 року передбачено санацію водоводу діаметром 1 м, розташованого під центральною вулицею міста – Сумською. Його було введено в введено в експлуатацію в 1975р.

«За ці роки внаслідок аварій, поривів, прокладання нових комунікацій існуюча характеристика водовода значно відрізняється від первинного проекту», – повідомляється в конкурсній документації.

Технічні рішення проекту (санація напірними трубами марки «HOBAS» SN5000 PN10 із з’єднувальними муфтами FWC або еквівалентними) направлені на покращення якості питної води, зменшення енерговитрат при її транспортуванні, забезпечення безперебійного водопостачання, виключенню аварійних ситуацій, підвищенню надійності всієї системи. Використання труб «HOBAS» SN5000 PN10 обумовлено тим, що  вони будуть з’єднуватися з мережею перекладеною трубами тієї же марки.

Нагадаємо, раніше ІВФ «Спецтехстрой» отримало підряд вартістю 23,36 млн грн. на перекладку до кінця 2013 року водоводу від вул.Ахсарова, 21 (магазин «Топольок») до АЗС «Дубрава» по вул.Дерев’янка

Засновниками ТОВ ІВФ «Спецтехстрой» є Андрій Сукесов, Антон і Анатолій Палєї.