Продавець дорогої малини для ДУС підтвердив її ціну
19.06.2012   //   86 Переглядів

Директор ТОВ «Хімконтракт» Андрій Панченко підтвердив, що його підприємство продало Державному управлінню справами продукти саме за тими цінами, які оприлюднені у «Віснику державних закупівель». Про це він сказав у програмі «Tender News» телеканалу ТВі.

Пояснюючи ціну малини (672 грн. за кг), він повідомив, що українські аграрії не можуть запропонувати якісну ягоду, відтак «Хімконтракт» мусить закуповувати її за кордоном.

«Тому що це імпортна малина… На жаль, ми не навчились створювати ці умови, щоби вона виростала в ідеальному стані»,- сказав він.

Тим часом директор ДП «Гарант-сервіс» Держуправління справами Тетяна Козіянчук продовжує стверджувати, що ціни, які були оприлюднені у «ВДЗ» і у ЗМІ, не відповідають дійсності.

«Хто цю дав інформацію? Звідки ви це взяли. Найдіть у мене такий документ, що я таке робила. Це вообщє така сплєтня, такоє бєзобразіє. Надо в суд подавать на вас всєх. Да не було цього, даю вам слово честі, що це брехня, що це було 5 кг в упаковках»,- сказала вона журналістам «Tender News».  

Нагадаємо, що 31 травня Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс» уклало низку угод з ТОВ «Хімконтракт» та ДП «Чайка» на придбання фруктів, ягід та овочів на загальну суму 2,60 млн грн.

При цьому імпортну черешню придбано по 204 грн/кг, імпортну вишню по 77 грн/кг, імпортну полуницю по 312 грн/кг. Також придбано моркву ранню по 24 грн/кг, зелену цибулю по 60 грн/кг, цибулю по 8 грн/кг, банани по 26 грн/кг.

Найдорожче в переліку замовленої продукції коштує імпортна малина по 672 грн/кг. Далі йдуть лохина (кущова чорниця) і імпортна ожина по 576 грн/кг, імпортні порічки по 528 грн/кг.

Документи, надані «Гарант-сервісом» для публікації у «Віснику державних закупівель» з того часу не змінювались і є далі доступними для ознайомлення.