«Агрогаз» викинув постачальника дешевих харчів через відсутність копій в окремих «файликах»
30.05.2012   //  

Філія «Агрогаз» ДК «Укртрансгаз» 22 травня за результатами тендерів уклало низку угод з ПП «Окві груп» на придбання продуктів харчування на суму 395 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Продукти придбано для базі відпочинку «Газовик» в с.Грибівка (Овідіопольський р-н, Одеська обл.). По окремим позиціям ціна продуктів вища від роздрібних цін в Одеській області. наприклад, курей-бройлерів придбано по 28,38 грн./кг, тоді як за даними НДІ «Украгропромпродуктивність» середня ціна на курятину в Одеській області становить 21,95 грн./кг.

Також по більшості лотів в тендері брав участь Щелкунов Сергій Гаврилович. Його пропозиції були дешевші на 25-35%. Однак дешевші пропозиції були відхилені з формальних причин. Наприклад замість оригіналу довідки з банку про відсутність заборгованості за кредитами було надано копію довідки, скріплену печаткою та підписом. Також підприємець не надав пакету «Копії», в якому повинні були знаходитись копії документів, які містяться у пакеті «Оригінали». Згідно з вимогами конкурсного комітету «Агрогазу», копія кожного документу повинна бути скріплена печаткою учасника та підписом його уповноваженої посадової особи, всі документи у пакеті «Копії» мають розміщуються в окремих поліетиленових файлах та згруповані в папці – швидкозшивачу.