Син Богатирьової програв 187 мільйонів брату «альткомівця»
16.05.2012   //   84 Переглядів

ПАТ «Донбасенерго» 7 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Спеценергомонтаж» на технічне переоснащення енергоблоку № 13 Старобешівської ТЕС (котел ТП-100. Турбіна К-200-130) вартістю 186,69 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Єдиним конкурентом було ТОВ «Завод енергетичного машинобудування», чия пропозиція була дорожчою всього на 0,3%. До складу засновників «ЗЕМ» входить Ігор Богатирьов, син міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової. Ця фірма днями отримала підряд від Старобешівської ТЕС на роботи вартістю 82 млн грн.

Засновниками ТОВ «Спеценергомонтаж» є Андрій Машталап, Олена Запорожець та Володимир Ковальов, який також входить до складу засновників ТОВ «Укрбіотехнологія» разом зі своїм братом Михайлом Ковальовим, відомим як заступник директора ФПГ «Альтком».

З середини 2010 року ТОВ «Спеценергомонтаж» отримало державні підряди на суму 521 млн грн. в основному від держпідприємств, які контролюються групою Ріната Ахметова – «Дінпроенерго», «Західенерго», «Донецькобленерго», а також «Донбасенерго» та «Турбоатом».