На Волині є лише одне підприємство, яке може возити Клімчука
19.04.2012   //   64 Переглядів

Волинська облдержадміністрація 11 квітня уклало угоду з КП «Автогосподарство Волинської обласної ради» на транспортне обслуговування в квітня-грудні 2012 року вартістю 199 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки, за даними Волинської ОДА, на території області «відсутня конкуренція у сфері надання такого виду послуг».

«Щодо можливості закупівлі облдержадміністрацією послуг перевезення пасажирів наземним транспортом саме у КП «Автогосподарство Волинської обласної ради» отримано позитивні експертні висновки від незалежних (непідзвітних, непідпорядкованих облдержадміністрації) організацій: Луцького національного технічного університету, Волинської торгово-промислової палати та Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України», – йдеться в обґрунтуванні.

Комунальне підприємство «Автогосподарство Волинської обласної ради» утворене шляхом перейменування Автогосподарства Волинської обласної державної адміністрації. Відповідно до рішення обласної ради від 21 травня 2008 року № 19/26 облдержадміністрація здійснює оперативне управління цим комунальним підприємством.

На балансі підприємства знаходиться 11 одиниць транспортних засобів, які використовуються для обслуговування службовими легковими автомобілями посадових осіб обласної державної адміністрації, обласної ради.

«Ці легкові автомобілі швидкісні, комфортабельні, малолітражні та економічні в експлуатації, мають сертифікат відповідності послуг з перевезення пасажирів, знаходяться у задовільному технічному стані і повністю відповідають вимогам діючого транспортного законодавства. Автомобілі експлуатуються на дорогах з твердим покриттям, що забезпечує безпеку перевезень і збереження автомобілів», – йдеться в обґрунтуванні.

Підприємство має власну матеріально-технічну базу, яка складається з майстерні, мийки, теплих гаражів на 40 автомашин, допоміжної служби механіка, контрольно-пропускного пункту, медпункту з проведення профогляду. На підприємстві працює 8 водіїв.