ДУСя чомусь вирішила переплатити шведам за тріску та ікру для пілотів Януковича
17.04.2012   //   62 Переглядів

Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами 9 квітня за результатами тендеру уклало угоду з підприємством «Аіро кейтерінг сервісіз Україна» на забезпечення екіпажів впродовж 2012 року бортовим харчуванням при технічних та комісійних обльотах, тренувальних польотах. Вартість угоди склала 280 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Для екіпажів передбачено обіди, до складу яких входять гарячі страви, м’ясні, овочеві та рибні закуски, кондитерські вироби, напої.

До меню входить тpicкa запечена з грибами та сиром, котлети «Марічка», ікра лососева, печінка тріски, душенина поспільна, палтус, ескалад, тощо.

Засновником «Аіро кейтерінг сервісіз Україна» є шведська компанія «Аіро кейтерінг сервісіз Свіден АБ».

Єдиним конкурентом було Державне підприємство по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс», яке разом з ДАП «Україна» належить Державному управлінню справами. Тендерна пропозиція держпідприємства, яке забезпечує делкікатесами столові ДУСі, була дешевшою на 30%. Однак «Україна» без пояснення причин уклало угоду з українською «дочкою» шведської компанії.

Державне авіаційне підприємство «Україна» займається повітряними перевезенями спеціальними рейсами вищих посадових осіб та офіційних делегацій України і інших держав у межах України та за її кордонами.