Хочеш знати, що в мізках у Герман? Читай УНН
29.03.2012   //  

500 баксів, якими син Ганни Герман – Микола Коровіцин – намагався спокусити журналіста «Обкому», ще довго йому відгикуватимуться.

Спершу журналісти порахували, що Мерседес, який підвозить маму й сина, коштує 200 000 доларів. Згодом дізнались, що Коровіцин, не зважаючи на своє патріотичне коріння, працював помічником депутата Болдирєва. Ну, і на закінчення виявили власника Мерседесу. Ним виявився давній помічник Ганни Герман – Дмитро Сагач.

От не «пекли би ляжку», як казав один відомий кіногерой, 500 баксів  – нічого того би не було. А тепер воно котиться і котиться, і кінця краю тому не видно.

Докотилось і до «Наших грошей». Один із читачів «НГ», ознайомившись із текстом про авто Герман на УП, порекомендував нам взяти довідку про власників ТОВ «УНН». Ми, ясна річ, зрозуміли на що натякає наш невідомий друг: назва УНН повторює назву сайту UNN.

Взяти довідку – справа нехитра. Однак, щоб ноги не збивати – ми все ж спершу поцікавились у друзів-журналістів, чи справді ТОВ УНН  є засновником цього сайту. Річ у тім, що в нашій свідомості відклалось, що власником сайту UNN  завжди було ТОВ «Інтермедіаконсалтинг».

Колеги, однак, інформацію підтвердили, повідомивши, що минулого року «Інтермедіаконсалтинг» поступився місцем УНН.

Довідку відтак взяли. Там нас і чекала несподіванка. Виявилось, що серед власників ТОВ «УНН», а відтак і сайту UNN – пройшли кардинальні зміни. Власників тепер двоє: ТОВ «Інтермедіаконсалтинг» і Дмитро Сагач. Тобто той самий чоловік, який ласкаво дає покататись на своєму Мерседесі Миколі Коровіцину і його мамі.

Безумовно, ми можемо припустити, що у Дмитра Сагача вистачає грошей не лише на Мерседес, а й на утримання сайту. Хоча є певні сумніви. Сайт величини UNN протягом року з’їсть грошей на два «Мерседеси». Але, Бог його знає – не будемо зазирати в чужі кишені. Може, чоловік в лотерею виграв багато.

Єдине, у чому ми точно не будемо сумніватись, то це в тому, що Дмитро Сагач мусить прислухатись до філософського світосприйняття Ганни Герман, а відповідно відображати його на сайті, який йому належить.

Так що для тих, хто цікавиться моральними підвалинами керівника управління АП – заходьте, читайте. А можна пізніше – під вибори. Там напевне з’явиться багато веселих текстів.