Голові Вищого спецсуду і його охоронцям купили автомобілі під виглядом оренди
22.03.2012   //   56 Переглядів

ДП «Автобаза Верховного Суду України» 15 березня уклало угоду з ТОВ «Атлант-М Лепсе» на оренду пасажирських автомобілів Volkswagen Т5GP Kombi LR та Volkswagen Passat В7 протягом березня-червня 2012 року. Вартість угоди склала 769 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В обґрунтуванні закупівлі повідомляється, що неконкурентна процедура «в одного учасника» обрана через «відсутність пропозицій та для забезпечення потреб Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з перевезення та супроводу  охорони Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та для зустрічі офіційних делегацій Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Автомобілі орендовано з березня по червень 2012 року. На сайті «Атлант-М Лепсе» повідомляється, що Volkswagen Passat В7 у найрозкішнішій комплектації можна придбати за $44 тис, Volkswagen Т5GP Kombi LR – за $33 тис.

ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ очолює Леонід Фесенко, який до призначення був народним депутатом від Партії регіонів, очолював апеляційний суд Луганської області. В грудні 2011 року суд придбав 27 квартир в Києві за 27 млн грн.

Яким чином вартість оренди одного автомобіля коштує $12 тисяч на місяць – читайте тут.